Otrokyně

Otrokyně https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83791/mid_otrokyne-ppp-83791.jpg 4 312 34

Tajný kruh série

Cassie uvízla v bitvě mezi dobrem a zlem. Její moc je přitažlivá a smrtící a zároveň i příliš opojná. Všechno má svou cenu a ta za používání magie přesahuje i její znalosti. Cítí se rozpolcená a neví, na kterou stranu se přiklonit. Dva vůdci Tajného kruhu spolu bojují o nejvyšší moc a ona má před sebou těžké rozhodnutí. Buď si zvolí záchranu všech v Novém Salemu, nebo dá přednost své lásce a zvolí Adama. Toho Adama, jenž se snaží rozbít kruh na kusy. Budou Cassiiny čarodějné schopnosti dost mocné, aby obstály ve finálním boji mezi dobrem a zlem a pomohly obnovit bezpečí čarodějného kruhu? Nebo podlehne pokušení, přikloní se k temné straně a popustí uzdu temným silám? Jestli Cassie odolá svůdnému Adamovi anebo uvolní vlastní temnou magii.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

The Captive , 1992

Brambora_Šeby
04.02.2024 5 z 5

Kniha o poznání lepší než první díl. Zajímavá zápletka a já přečetla jedním dechem. Upozorňuji, že konec je neuzavřený a i hned musím jít číst další díl.

Andynka
05.01.2022 3 z 5

Knihu jsem četla podruhé. Poprvé jsem ji četla, když mi bylo ještě nác a dávala jsem vysoké hodnocení. Teď s třicítkou na krku, knihu hodnotím jako podprůměrnou.
Ale musím se odpoutat od toho, že to není už četba, kterou bych vyhledávala.
První díl byl katastrofa, ale druhý už byl silnější.
Začíná se tady odkrývat strašidelné události minulosti a přítomnosti.
Líbí se mi i ta manipulace a ta tajemnost, který si příběh s sebou nese. Dokonce mohu napsat, že se i těším na další díl.

knihomolkaMist
09.04.2021 4 z 5

Je to skvělé!
Naprosto nenáročný příběh se zajímavou zápletkou. Skvělé odpočinkové čtení. Je to jedna z mála sérií, ve které jsem dokázala bez sebezapření pokračovat.
Příběh jsem si moc užila.

Charmedka
25.09.2020 3 z 5

Kniha je opět docela jednoduchá, je naprosto jasné, kam příběh směřuje a určitě se jedná o čtení pro mladší čtenáře. První díl byl hodně seznamovací, Otrokyně je již více akční a začíná se konečně něco dít.

AniDi
11.10.2019 5 z 5

Po prvním vysvětlovacím díle jsem si tento užila. Příběh je zajímavý, na toto téma jsem ještě nic nečetla a nebyla jsem zklamaná. Jen je mi líto, že už teď tuším s kým hlavní hrdinka skončí. Já prostě ty zlý kluky mám tak ráda :(

Xena011
12.03.2018 3 z 5

Ve stylu prvního dílu, nepřišlo mi zde nic napínavého, ale jako odpočinková kniha se hezky čte.

oluskace
14.09.2017 4 z 5

Určitě doporučuji si přečíst. Knížku jsem měla hned přečtenou a nemůžu se dočkat až si přečtu pokračování. Jen občas se chvilkama děj táhl, ale jinak jsem spokojeňà

veru.nika
06.04.2017 5 z 5

První díl mě moc nevzal,ale tenhle jsem zhltla pomalu na jedno nadechnutí. Tak hurá na další

z1631984
13.03.2017 5 z 5

Fantastické pokračování Tajného kruhu. Dojde zde k mnoha objasněním z prvního dílu. Opět otevřený konec, který nabádá k sehnání dalšího dílu.

any333
11.08.2016 5 z 5

Tahle kniha byla podle mě o hodně akčnější než předchozí. Pár nevyřešeným záhadám z prvního dílu se přichází na rozuzlení, ale i tak nejsou zcela odkryté. A objevuje se někdo dvakrát horší než Faye.
Nejvíc jsem se musela usmívat při té nevšední oslavě narozenin.

petvet
05.08.2015 3 z 5

Druhý díl mě zaujal mnohem více než ten první.Co se týče hlavní hrdinky-pořád jsem se s ní moc nesžila,přijde mi naivní a kolikrát jsem nechápala její chování...
Kniha je z roku 1992-takže mě to občas nutí k smíchu,když píší o tom,že mají holky luxusně vybavené pokoje s videorekordérem,magneťákem,apod :) Mám radši novodobé knihy.
Jinak se děj zajímavě rozvíjí-hlavně ke konci to bylo napínavé,takže hned pokračuji 3.dílem ;)

tefian
25.07.2015 3 z 5

Knížka byla o dost napínavější než první díl. Akorát jsem nemohla vystát Cassie, která opravdu zkazila všechno, na co sáhla. Už se těším na další díl, který už mám půjčený :)

knihomolka01
10.02.2015 3 z 5

Úplně si nejsem jistá, co k tomu dodat. 1. díl jsem četla dávno a už si nepamatuji všechny podrobnosti, nicméně k tomuhle dílu mám jisté výhrady. Přišlo mi, že autorka zbytečně zašla do extrémů a z Faye udělala fakt zrůdu, naopak Cassie ta pokazila všechno na co jen sáhla. Když měla říct pravdu lhala, a když byla naštvaná, chtěla naopak říct pravdu. Adam mi nepřišel o nic lepší a Diana mě občas taky pěkně štvala. Přijde mi to prostě všechno zbytečně vyhrocené. :D

Mruskulka
06.02.2015 5 z 5

Tak jako první díl i tento byl zajímavý a čtivý.

ellypusik
24.10.2014 5 z 5

Byl to zajímavý díl, ale první díl mě nadchl víc. Faye mi přišla někdy až moc panovačná a zlomyslná a Cassie zase ustrašená a mlčenlivá. Jinak byla kniha moc fajn.

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

Radka M.
20.02.2014 5 z 5

Snad ještě napínavější a úžasnější než 1. díl.

DendaRA
15.07.2013 5 z 5

Otrokyně se mi líbila víc než Zasvěcení. Prostě super.

Adele02
11.07.2013 5 z 5

Ještě lepší než předchozí díl s pořádně otevřeným koncem. Prostě super.

Weasley
24.06.2013 4 z 5

Druhé pokračování knihy mě velmi mile překvapilo. Už od začátku mě kniha bavila. Teď mám doma třetí díl a doufám, že se do něj v nejbližší době pustím.

přátelství magie tajemno čarodějové

Lisa Jane Smith