Lov

Lov https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166089/mid_lov-Amn-166089.jpg 4 129 16

Tajný kruh série

Pro Cassie a kruh čarodějnic, jehož je součástí, je těžké si představit, že by život v New Salemu mohl být ještě horší. Na skupinu totiž útočí mocní lovci čarodějnic rozhodnutí je zničit jednoho po druhém. A Cassiina poloviční sestra Scarlett nebude klidná, dokud nebude mít právoplatné místo v Kruhu – i kdyby měla Cassie zabít, aby je získala. Jediná naděje Kruhu je Kniha stínů Cassiina otce – prastarý průvodce světem temné magie. Ale Cassie brzo zjistí, že otevření této knihy má dalekosáhlé následky. Ona sama bude muset bojovat proti temnotě uvnitř sebe. A jakmile zlo jednou vypustila, bude těžké mu uniknout… -- 1. vydání... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Hunt

Brambora_Šeby
08.02.2024 5 z 5

Já nemůžu! Ta série je tak skvěle napsaná. Úplně to zbožňuju. Neustále proměny některých postav, neustále zvraty, zkrátka skvělé.

Andynka
06.04.2022 2 z 5

V tomhle díle se toho tolik nedělo. Je to taková vsukvka mezi dalším dílem. A já už se upřímně těším na konec série. A to jsem přitom z minulého dílu byla docela nadšená.

Charmedka
12.11.2020 3 z 5

Hodně jsem četla, že tenhle díl je slabší a stále dokola se opakuje to samé. No opakuje, s tím souhlasím, ale mám za to, že ne o tolik víc jako v jiných dílech.

Lovci jsou rozhodně lepší a jejich život a smýšlení rozhodně propracovanější než v původní trilogii, kde působily nijace. Tady konečně jsou pořádnou hrozbou a nepůsobí jen jako vedlejší linka.

Jak píšu výše, lovci mi přijdou zajímavější a linka se Scarlett mě hodně baví. Je zákeřná, jde si za svým a nejen že útočí fyzicky, ale přesně ví kam mířit, aby zranila i psychicky.

Palmanka
10.08.2019 4 z 5

Knížku jsem dostala k vánocům od kamarádky ve škole. Sice jsem na začátku nevěděla která bije, (nečetla jsem žádnou knihu z této série...) časem jsem to pochopila. Cassie je odvážná a odhodlaná dívka která touží pomstít se lovcům za zabité kamarádky. Doporučuji odvážným lidem kterým neschází fantazie...

oluskace
07.10.2017 5 z 5

Nemohla jsem se odtrhnout, jsem natěšená jak to vše dopadne. Nezklamalo mě to :)

bookworm_plants
01.10.2017 5 z 5

Super jsem z toho nadšená, nezklamalo mě to. :-)

veru.nika
02.05.2017 5 z 5

I další díl se povedl. Jsem ráda,za další zápletku a už se těším jak se to bude řešit.

any333
25.12.2016 5 z 5

Tajný kruh z jedné strany ohrožují lovci a z druhé Scarlett. Když po jednom nepěkně vyvedeném střetu první z nebezpečí odstraní, Cassiina nevlastní sestra je zase podrazí.
Při rozebírání Suzanina rodokmenu mi přišlo vtipné, že se připojila kolonka se Scarlett. Vsadím se, že kdyby věděla o téhle linii už dřív, určitě by se Suzan už dávno černou magií zbavila.
Trochu mě znepokojuje to stříbrné pouto mezi Scarlett a Adamem. Být Cassie, asi bych taky žárlila.
A Diana má zase smůlu. Její druhý kluk a zrovna spřízněná duše musí být na nepřátelské straně.

Jiř2000
18.05.2016 4 z 5

Kniha byla skvělá, ale není to moc můj šálek čaje už jen tím, že autorka napíše první tři díly svým vlastním jménem a ostatní pod pseudonymem

petvet
14.08.2015 2 z 5

Tento díl byl pro mě nekonečný-všechno se tam pořád opakuje dokola. Podle mě to byla nejméně povedená kniha série. Normálně bych knihy už dávno odložila,ale když je mám nakoupené-tak je dočtu.Docela mě zajímá,jak ale celá série dopadne..

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

Vendulik
31.05.2014 5 z 5

Kniha byla malinko slabší než předešlé díly. Jsem zvědavá na pokračování :)

trynitrix
15.04.2014 3 z 5

Takový jednodušší pokračování ,pozvolná sled událostí.

Dandulka
26.01.2014 3 z 5

Trochu slabší, méně akce než obvykle. Nechce se mi věřit, že by autorce docházel dech. Uvidíme, čím nás překvapí příště. Věřím ve zlepšení!

Peace
20.12.2013 2 z 5

Oproti předchozím dílům, bohužel zklamání, což je škoda, protože tato série se autorce opravdu povedla. Snad šlo jen o slabou chvilku a další díl bude opět ve formě :o)

PiperW
12.11.2013 2 z 5

Předchozí díly mně nadchly, tento byl jen slabým odvarem předchozích. Dost mně zklamal, ale další díl si přečtu, myslím, že už bude poslední

Aubrey Clark (p)
americká, 1965