Tajný finty oblíbených holek

Tajný finty oblíbených holek

Lydia a Julie jsou nejlepší kamarádky a mají jeden společný cíl: zjistit, v čem spočívá popularita. V tomhle sešitě si zaznamenávají své nápady a postřehy z pozorování oblíbených a populárních holek u nich ve škole. Když se je ale pokusí napodobit, nefunguje to tak docela, jak by mělo... Lydii hrozí, že bude plešatá, rodiče ječí a do Julie se zakouká naprosto nepřijatelný kluk. A to všechno má dalekosáhlé následky pro jejich přátelství... Máte nebo jste někdy měli s kamarádkou sešit, do kterého jste si psali vzkazy, kreslili a čmárali? Jestli ano, tak tuhle knihu budete milovat! Je totiž přesně taková, a navíc se z ní dá načerpat spousta nejen výtvarné inspirace…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/149443/tajny-finty-oblibeny.jpg 3.720

The Popularity Papers:Research for the Social Improvement and General Betterment of Lydia Golgblatt and Julie Graham-Cha (2010)

Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

MayaBu
04.02.2016

Dostala jsem ji jako dárek a pustila jsem se do čtení poměrně s chutí, ale zklamání na sebe nenechalo dlouho čekat. Dva tatínky jsem nepochopila a ještě pět stránek před koncem jsem čekala na nějakou tu dějovou linii. plusem zůstaly snad jen ilustace a to, že jsem se potom pokusila naučit plést. Pro mě velké zklamání.

Nielada
18.08.2015

Tuto knihu jsem četla pouze letmo. Na první pohled mě zaujala grafická stránka, vtipné ilustrace s komentáři a pocit, že skutečně pročítáte deník. Naprosto mě ale odrovnalo, když jsem zjistila, že jedna z dívek nemá maminku, zato dva tatínky. Tak to je na mě moc.

Roselunda 1928
26.06.2014

Mám dvě otázky: jaktože má Julie dva táty a kam se zatoulal děj??

Kleo326
08.02.2013

Pěkná knížka o nás holkách a o tom, jak fakt dokážeme blbnout:)))) Moc se mi líbila

Autor knihy

Amy Ignatow