Žárlivá holka @ Tajnosti v dívčí škole

Další přitažlivý příběh party současných dívek z jedné skotské internátní školy. Gina se po prázdninách strávených ve slunné Kalifornii vrací do Skotska, kde ji čeká další semestr na internátní škole, kam ji její bohatá matka původně poslala za trest. A nejen ona, ale i všechny její spolubydlící mají důvod žárlit: krásná Amy na Jasona, šprtka Min touží být jako její úchvatné přítelkyně a Niffy, která zůstala doma, závidí všem, kteří jsou zpátky ve škole. Všechny studentky kromě jiného velice zajímá, co si obléknou na halloweenskou diskotéku, aby vypadaly strašidelně a zároveň oslnivě, a stále řeší módu, kosmetiku, kluky, začínající i končící lásky. A budou muset držet při sobě, aby tento semestr zvládly! Zkrátka život v internátní škole je mnohem pestřejší, vábivější a svůdnější, než by se mohlo na první pohled zdát....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246337/zarliva-holka-tajnosti-v-divci-skol-246337.jpg 4.129

Tajnosti v dívčí škole 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Oldag

Jealous Girl, 2009

Kniha Žárlivá holka @ Tajnosti v dívčí škole

lily_maleckova

Milá, čtivá kniha ❤️ přečetla jsem za den, některé části a hlášky mě velmi baví!
Oddechové čtení, moc se těším na další díly

Palmanka
07.08.2019

Našla jsem v ní hodně ponaučení...

Vendula39
31.12.2018

Velmi čtivá knížka, měla jsem ji přečtenou velice rychle.

Myška789
25.12.2017

Nikdy jsem nečetla tak krásnou a čtivou knížku, přečtena za jeden den, jenom škoda že jsem nečetla 1. díl.

TeriVy
25.07.2017

Knížka mě trošku překvapila, ale ne ve špatném. Vzala jsem si ji s sebou na pláž k moři a stránky opravdu ubýhaly. Je to oddechová knížka, která není náročná, ale i přesto zajímavá. Doporučuji spíše mladším dívkám kolem 15 let.

Pedruska01
24.06.2016

Kniha je velmi oddechová četba a taky čtivá, člověk ani neví jak, a stránky utíkají neuvěřitelným tempem. Tahle série je napsaná pro mladší čtenářky, takže má svoje "naivní" kouzlo a styl, proto mě to moc nedostalo jako třeba jiné příběhy, ale i tak postavy jsou svým způsobem příjemné. Příběh byl milý a jsem zvědavá na pokračování, i když to nebyla žádná hitpatráda :D. Tak uvidíme. :)

teaska
18.04.2016

omlouvam se ale ani jsem tu knihu nedocetla i kdyz jsem se VELMI premahala tak jsem nedokazala cist...
zaujal me akorat obal jinak nic

sarush
12.07.2015

Tuhle knížku jsem vzala z knihovny ve spěchu. Obsah jsem jenom rychle projela. Až doma, když jsem přečetla asi kolem padesáti stran, mi došlo, že jsem si vzala druhý díl... Natož, že jsem četla druhý díl, tak mi nic nechybělo z prvního dílu... Je to hodně oddychová četba, ale ne knížka, ke které bych se někdy vrátila.