Tajnosti sira Richarda ekniha

Sir Richard Kenworthy si potřebuje do měsíce najít manželku. Nemůže být moc vybíravý, protože jaká dívka by kývla na tak rychlé zásnuby? Když však při nechvalně proslulém koncertě sester Smythe-Smithových spatří Iris, nenápadnou dívku, která jako by čekala, až ji někdo zachrání, Richard ví, že ona bude ta pravá. Iris je zvyklá na to, že ji všichni trochu podceňují, a je se svou pozicí smířená. Když se o ní začne ucházet pohledný sir Kenworthy a zdá se, že se do ní na první pohled bláznivě zamiloval, nemůže tomu zprvu uvěřit. Jeho slova, jeho pohled i doteky hovoří o upřímné touze, ale proč se vším tak spěchá? Než se Iris stačí rozmyslet, je s Richardem přistižena v kompromitující pozici a než se naděje, je jeho manželkou. Je odhodlaná zjistit, co před ní Richard skrývá, ale netuší, že pravda by jí mohla zlomit srdce…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/343727/tajnosti-sira-richarda-Us3-343727.jpg 3.777

Smythe-Smith Quartet (4.)

Literatura světová, Pro ženy, Historie
Vydáno: (ekniha), Ikar (ČR)

The Secrets of Sir Richard Kenworthy (2015)

Kniha Tajnosti sira Richarda

avalonek

Krásné,sice mi chybí přečtení předchozích dílů,ale ničemu to moc nevadilo,stálo to za to..

malazluta

Povedená historická romance, ještě se k ní někdy vrátím.

mariva

Tento díl se mi líbil víc než předcházející, dialogy byly celkem rozumné a i děje v ní bylo víc. Příjemná odpočinková četba.

rampapa

Překrásný příběh. Knížku velmi doporučuji.

ariel platto
26.07.2018

Teprve nyní se mi do ruky dostala kniha od autorky C.Coulter Divoká hvězda, kde bylo napsané to, co se děje v tomto příběhu, takže J.Quinn opisovala. Tím pádem odebírám hvězdičky :(

sabca
14.06.2018

Kniha se mi ze začátku moc nelíbila pro svoji naivitu, ale byla jsem zvědavá, proč se sir Richard musel tak rychle oženit, tak jsem jí nakonec přečetla a nelitovala jsem. Rozuzlení bylo zajímavé a Iris mi byla sympatická.

munka
08.01.2018

Túto autorku mám rada, ale teraz som trochu sklamaná. Začiatok v pohode, ale potom to niekde viazlo. Nakoniec som to zvládla, ale hodnotím len 3*.

ariel platto
04.01.2018

Nemůžu říci jestli jsem z knihy zklamaná, ale používala jsem ve střední části rychločtení. Přišlo mi nekonečné jak pořád autorka neprozradila tajemství a přitom hlavní hrdina o něm neustále přemýšlel a my to pořád nevěděli, proč ten rychlí sňatek a tak vůbec. Důvod byl naprosto originální a jsem ráda, že jsem knihu měla možnost číst. A bylo hezké sledovat Richarda jak se zamilovává a jak si všímá nejdříve světlých řas a ejhle jak jsou dlouhé...a tak dále.To bylo milé.