Tajnosti

Tajnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/4840/tajnosti-4840.jpg 4 50 6

Napínavý příběh Cassandry Maddenové plný překvapivých zvratů začíná její první a celoživotní láskou. Ve dvanácti letech potkává mladého muže, Jeffersona Amese, a platonicky se do něj zamiluje. Nemůže na něj zapomenout a po celou dobu studií, vždy když cítí osamělost a bolest v srdci, její vzpomínky se k němu vracejí. Ani nový vztah nepomáhá, a tak se Cassandra rozhodne - zruší zasnoubení a odjíždí do Williamsburgu, kde mezitím ovdovělý Jeff žije s malou dcerkou. Stane se její chůvou, ale přestože se s Jeffem denně vídá, jakoby pro něj neexistovala. Až náhodná událost převrátí Cassin život vzhůru nohama a přiměje ji, aby se blíže podívala na lidi žijící kolem ní. Zjišťuje, že nikdo není tím, kým se zdá, každý skrývá své tajemství. A dokud tato tajemství neodhalí, nebude mít příležitost být s Jeffem šťastná. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Secrets , 2008

laura
11.07.2022 5 z 5

Skvělé. Tajnosti všude, kam se podíváš :)

Hravé, snové, vtipné, romantické. Jako puzzle, které zvolna zapadá do sebe a teprve až na konci spatříte, co se skrývalo v roztříštěné mozaice maličkých dílků... Příběh plný lží, polopravd, utajovaných existencí, skrytých jizev i dávno zapomenutých osudů. Mně to bavilo :)

Příběh plný odvahy, sebezapření, touhy, lásky i samoty. Příběh, kde nikdo nebyl tím, za koho se vydával, a kde každý skrýval to, co cítí, co ho tíží a co by od života chtěl. A přitom stačí tak málo - udělat ten první, rozhodující krok.

A kam povede, to už je jen na vás...

Kudík
19.04.2021 4 z 5

Byl to celkem zašmodrchaný příběh o několika postavách, kde většina měla svojí úlohu a vlastně jen Cassi se tam ocitla jako "oběť" své dětské zamilovanosti, která se jí držela celých 13 let. Těch tajností, polopravd, upravených pravd a vyloženě i lží bylo už trošku moc. Dle anotace jsem čekala celkem jiný příběh. Z postav se mi líbila nejvíc Cassi, Thomas a Elsbeth a nejlepší akce byla s Leem a na večírku v chatě. :) Jako celek to bylo nenáročné oddychové čtení s detektivní zápletkou.

ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, oddychové čtení :-)

petraj30
29.01.2020 4 z 5

Krásný a čtivý příběh plný romantiky, a napětí.
Musím napsat, že jsem se v tom neustálém lhaní a převyprávěním příběhů podle sebe sama nějak nemohla zorientovat, nakonec to bylo ještě úplně jinak, tak jsem se to ani nesnažila moc pochopit:-):-). I přesto jsem si příběh užívala. Jsem moc ráda, že Cassi tu svoji skutečnou lásku našla - i když na ni musela tak dlouho čekat :-)

ivule85
23.07.2014 5 z 5

Knížka se mi moc líbila...nemohla jsem se od ní odtrhnout...

WEIL
19.08.2011

Cassandra si nemůže stěžovat na nudný život, a hlavní výhrou je její celoživotní láska.

Jude Deveraux (p)
americká, 1947