Tajnosti

Tajnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31392/bmid_tajnosti-JTM-31392.jpg 4 57 8

Joe má krásný dům, skvělou práci a žádné závazky – a rád by, aby to tak i zůstalo. Nepotřebuje nic jiného, než nějakou klidnou a tichou osobu, která by se mu o ten jeho neudržovaný dům u moře v době jeho nepřítomnosti starala. A když se mu na prahu najednou zjeví Tess, není si tak úplně jistý, jestli je zrovna tahle mladá dáma pro tu práci ta pravá. Proč sem přijela takhle narychlo? Její minulost je jeden velký otazník a ona sama je také tak trochu záhadná. Ale Joea na ní něco přitahuje – a to i přesto, že pokaždé, když se spolu setkají, létají jiskry. A jak se tak zdá, Tess je rozhodnutá v domě zůstat natrvalo…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

Secrets , 2009

dubakm
dubakm
18.06.2014 4 z 5

,,We build too many walls and not enough bridges " Isaac Newton
Kniha o bourání zdí-tajemství a stavění mostů-lásky,porozumění.Začátek knihy byl opravdu takový rozvleklý, ale dál už děj ubýval dost rychle.A opravdu bylo vidět, že autorka Saltburn by the Sea miluje. Pasáže popisování krás městečka i jejích obyvatel byly psané s velkou láskou a procitěností.

deedulka
deedulka
17.11.2013 4 z 5

Trochu mě vyděsil počet stran. Oproti většiny knih byla tahle obrovská. Některé pasáže byly hrozně nudné, hlavně začátek příběhu, kde autorka popisovala podrobně každou píď domu nebo informace o mostech. Kniha by klidně mohla shodit 100 stran a bylo by to záživnější. Když jsem se ale dostala přes ubíjející začátek, začetla jsem se a pohodový příběh si celkem vychutnala. Líbila se mi atmosféra městečka, kde je na sebe každý milý a přátelský a výlety na pláž. Zamilovala jsem si malou Em a její žvatlání. Skvělý nápad bylo, dát na konec knihy vyprávění autorky o inspiraci ke knize a jejím vztahu k městečku spolu s fotkami a krátkým rozhovorem. Určitě si přečtu i nějaký další kousek od autorky. :)

jluky
jluky
16.09.2013 4 z 5

Áno, kniha sa mi zdala trochu rozvláčna, ale mňa príbeh veľmi zaujal a pustím sa do ďalších od tejto autorky. Zaujímavá story, odkrývajúca zložitosti ľudských vzťahov. Potreba vyrovnať sa s minulosťou, urobiť za ńou čiaru je príznačné pre hl. postavy knihy.

Pakuna
Pakuna
11.09.2013 2 z 5

Nudná kniha, děj byl takový roztahaný a dohromady o ničem. Možná příště zkusím jinou knihu od autorky, ale tato mě prozatím odradila od čtení jejích knih.

bookcase
bookcase
21.08.2013 5 z 5

Čtivý román plný lásky a tajemství.

mysterygirl
mysterygirl
30.03.2012 3 z 5

Mě to přišlo takový rozvleklý..nenadchlo, nerazilo, takový slabší relaxační románek

kacka07
kacka07
19.08.2011 4 z 5

Freya North je hrozně sympatická a energická mladá spisovatelka a tohle byla moje první kniha od ní. V knihkupectví jsem si jí všimla myslím především díky krásnému obalu a obsah mě tak nějak... strhl. Když si ho přečtete, nezní až tak perfektně, ale mě ta kniha prostě chytla a já si ji musela koupit. Je to jedna z těch knih, do které se začtete při první stránce a nepustí vás. Nemá žádné dlouhé rozjezdy, jde rovnou na věc. Ve chvíli, kdy Tess přijede do Saltburnu, zachvátí vás neuvěřitelná atmosféra toho města. To, jak ho Freya popisuje vás donutí zamilovat se do něj. Zamilovat se do pohodáře Seba, vystrašené Tess i uzavřeného Joea a samozřejmě do roztomilé Emeliny a chlupatého Wolfa. Knížka, která působí jako pohlazení pro duši.

Miska3
Miska3
18.03.2011 5 z 5

Naprosto úžasná kniha s krásným příběhem, která ve vás zanechá příjemný pocit...

pro ženy romantika

Freya North