Tajné životy - Prvá časť

Tajné životy - Prvá časť https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340278/bmid_tajne-zivoty-imu-340278.jpg 5 5 3

Úspešný televízny seriál Tajné životy z produkcie RTVS oslovil divákov neľahkou témou – ukázal príbehy týraných ¬žien. Otvorene hovoril o tajomstvách skrývaných za múrmi domovov, vine a nevine, nádejach a druhých šanciach žien i mužov, ktorí hľadajú nové začiatky v živote. Pomáhajú im v tom pracovníci azylového domu Druhá šanca. Jednotlivé osudy vám teraz ponúkame v knižnej podobe. Prvá časť série obsahuje polovicu prvej sezóny televízneho seriálu – šesť dielov. Autorka scenára Biba Bohinská vstupuje na stránkach knihy hlbšie do jednotlivých príbehov, odkrýva psychologické súvislosti. Čitateľ sa dozvie viac o motiváciách postáv a spozná aj osoby, ktoré sa na obrazovky nedostali.... celý text

35medvidek35
21.08.2020 5 z 5

Krásná kniha i TV seriál doporučuji

Sjuzz
14.08.2020 4 z 5

Tajné životy pre mňa nemali až tak strhujúci dej, žeby som od nej nemohla oči odtrhnúť, ale koniec koncov sme si k sebe našli cestu.
Keďže sa jedna o skutočne príbehy žien, čítalo sa mi veľmi ťažko, občas som si od nej dala pauzu, aby som ten dej mohla predýchať.

Dada077
01.08.2019 5 z 5

pútavo popísaná práca v azylovom dome pre týrané ženy, je dobré prečítať si aj reálny pohľad na reálnu vec, nie čítať ako námet, predmet, či dôvod v severských krimi

domácí násilí týrané ženy

Biba Bohinská