Tajné sestry ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Madeline a Daphne si byly kdysi blízké jako sestry – dokud je nerozdělilo tajemství, které by je teď mohlo přivést do hrobu... Znaly jeho jméno, jméno muže, který brutálně napadl dvanáctiletou Madeline v hotelu její babičky. Myslely si, že znají i jeho osud. Že už jim nikdy nebude moci ublížit... Přesto už jejich životy nikdy nebudou stejné... Madeline se vrací do Washingtonu po záhadné smrti své babičky. A ve starém, opuštěném hotelu – v místě, jež už nikdy nechtěla spatřit – obsahují poslední slova umírajícího muže varování: tajemství, o němž se s Daphne domnívaly, že je pohřbené navěky, bylo odhaleno. Nyní, po téměř dvaceti letech, musí Madeline a Daphne opět spojit své síly. Madeline nedůvěřuje policii, a tak zavolá Jacka Raynera, odborníka na bezpečnost. Navzdory tajemstvím a záhadám, jež ho obklopují, je Jack jediný, komu může věřit. Spolu s Jackovým bratrem Abem uzavřou čtyři mladí lidé spojenectví proti vrahovi, který se nezastaví před ničím, aby skryl pravdu......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/287673/tajne-sestry-ru8-287673.jpg 458
Orig. název:

Secret Sisters (2015)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno: (ekniha), Baronet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Přidat komentář
veveronka
10. března

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Litocha
09. ledna

U mě se žádné velké nadšení nekoná. Autorka sice na začátku tvrdí, jak je pro ni kniha výjimečná, pro mě je to ale šedý průměr. Je to bezkrevná, zkratkovitá romance a ani kriminální linka mě neposadila na zadek. Hezká obálka celkový dojem nezachrání. Autorka to umí i líp.

Téra
30.10.2017

Nebylo to špatné, ale... není to ono. Abych to uvedla na pravou míru, hledám "druhou" Sandru Brownovou a doufala jsem, že tady bych mohla uspět, ale jak píšu, není to ono. Tady to celé bylo hned jasné, jak to vlastně je. Nic moc mě tam nedokázalo překvapit a nemělo to tu jiskru. Ale možná od autorky ještě něco zkusím.

luciefeix
31.08.2017

blbost , nebavilo mě to , nemohla jsem se začíst a nezáživné , čekala jsem něco více napínavého , vyprávěno z několika pohledu

Ennie
12.08.2017

Skvělá kniha, která chytne hned od začátku.

angelbooks
13.06.2017

Opět kniha, která nezklamala. Občas mě tam tedy vadilo chování hlavních postav, ale to se dalo přehlédnout :).
Jsem ráda, že jsem o vrahovi nevěděla někdy v půlce knihy, ale až ke konci. Někdy se mi stalo, že byl vrah dopadnout v polovině příběhu a mě už to ke čtení tolik netáhlo.
Doporučuji :).

alnahu
23.02.2017

Příběh Madeline a Daphne dívek, které jsou od dětství kamarádkami . Dívky změní tragická událost ,která je spojila tajemstvím a začnou si říkat “tajné sestry“. Tato událost je ale rozdělila , Daphne odjíždí z matkou neznámo kam a Madeline se s babičkou také odstěhuje z Cooper Islandu. Dívky se setkají opět po dvaceti letech a spojí opět své síly a pátrají za pomoci Jacka po vrahovi. Kniha se četla dobře.

LilianaFalcon
20.05.2016

Ze začátku mě to tedy bavilo víc než ke konci. Pak už to jen bylo o tom z koho udělat toho nejhoršího grázla.

petrucha
20.04.2016

jsem z toho spíše rozpačitá , určitě jsem čekala víc

alzbeta4340
16.04.2016

Tak tohle se prostě četlo samo.

agatha2
14.03.2016

Opět výborná Amanda....kniha se četla jedním dechem, moc dobrá oddechovka....prostředí starého zchátralého hotelového komplexu na opuštěném ostrově, americké maloměsto, vše krásně podtrhlo tu správnou atmosféru, kterou jsem od knihy čekala.....je sice pravda, že konec byl až trochu moc moc překombinovaný, ale budiž...nevadí....knihu jsem přečetla na jeden zátah

DariDerek
11.03.2016

Tuto autorku znám pouze jako spisovatelku romantických děl. I když tato kniha taky měla romantického ducha, tak tam byla perfektní zápletka s tajemnou minulostí. Jediné, co trošičku kazilo dojem, a musím souhlasit s komentářem biki, byl závěr, kde to už bylo trochu moc. Ale co. Jsem velmi mile překvapena a potěšena a více v recenzi v záložkách. :)

biki
07.03.2016

Amanda opět nezklamala - znovu namíchala směs romantiky a krimi zápletky v tom správném poměru, tajemství z minulosti má opět jiný rozměr a charakter, než v předchozích knihách ... prostě, opět velmi slušné odpočinkové čtení. Určitou vadou na kráse je na můj vkus trochu překombinovaný závěr, proto nedávám nevyšší hodnocení.

mariva
07.03.2016

Na novou knížku Amandy Quick jsem se moc těšila a přečetla jsem ji jedním dechem. Napínavý příběh přesně v duchu jejích ostatních knih, tentokrát bez nadpřirozených schopností postav, takže prima napínavé čtení.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Jayne Ann Krentz

Jayne Ann Krentz
americká, 1948

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených78x
v Čtenářské výzvě9x
v Doporučených5x
v Knihotéce54x
v Chystám se číst45x
v Chci si koupit6x