Tajné sestry ekniha

Madeline a Daphne si byly kdysi blízké jako sestry – dokud je nerozdělilo tajemství, které by je teď mohlo přivést do hrobu... Znaly jeho jméno, jméno muže, který brutálně napadl dvanáctiletou Madeline v hotelu její babičky. Myslely si, že znají i jeho osud. Že už jim nikdy nebude moci ublížit... Přesto už jejich životy nikdy nebudou stejné... Madeline se vrací do Washingtonu po záhadné smrti své babičky. A ve starém, opuštěném hotelu – v místě, jež už nikdy nechtěla spatřit – obsahují poslední slova umírajícího muže varování: tajemství, o němž se s Daphne domnívaly, že je pohřbené navěky, bylo odhaleno. Nyní, po téměř dvaceti letech, musí Madeline a Daphne opět spojit své síly. Madeline nedůvěřuje policii, a tak zavolá Jacka Raynera, odborníka na bezpečnost. Navzdory tajemstvím a záhadám, jež ho obklopují, je Jack jediný, komu může věřit. Spolu s Jackovým bratrem Abem uzavřou čtyři mladí lidé spojenectví proti vrahovi, který se nezastaví před ničím, aby skryl pravdu......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287673/tajne-sestry-ru8-287673.jpg 3.967
Vydáno (ekniha), Baronet

Secret Sisters, 2015

Kniha Tajné sestry

kofola33

Romantika spojena s detektivni zapletkou, zadne velke prekvapeni se nekonalo, nicmene se to dobre cetlo, autorka nezklamala. Me romanticke ja si prislo na sve....a ted zase k poradnym thrillerum.

munka

Knihy paní Quick mám veľmi rada, tak som uvítala, že prečítaním tejto si splním ďalší bod výzvy. Romantický príbeh s detektívnou zápletkou, alebo detektívna zápletka spojená s romantikou. Z každého trochu, ako oddychovku doporučujem.

Artep5244
27.12.2019

Příjemně napínavé čtení plné zvratů se zajímavou detektivní zápletkou. Několikrát jsem byla překvapena vývojem příběhu. Kdo je vrah jsem tušila správně, ale rozhodně by mě nenapadlo, že do celé záležitosti bude zapletena ještě jedna osoba, která na mě celou dobu působila jako figura stojící někde vzadu.

miruska1
24.10.2019

Za mňa , skvěla kniha.

alekis
03.10.2019

Takhle to dopadá, když se kriminální případ zkříží s romancí... Spousta mrtvol, spousta padouchů.... dva zamilované páry... A samozřejmě, happyend. Takový čokoládový bonbón, sladký cukřík mezi jiným čtením :)

Twinny
28.12.2018

Podprůměrná, spíše oddechová detektivka. Možná proto je zde označena jako román. Tak jak to mám brát? Co to vlastně je? No, je mi to vlastně jedno. Tento komentář píši po dvou letech od přečtení a ještě pořád si živě pamatuji obálku. Ale děj jako by se mi z hlavy vypařil. Vůbec si nevzpomínám. Na nic.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Litocha
09.01.2018

U mě se žádné velké nadšení nekoná. Autorka sice na začátku tvrdí, jak je pro ni kniha výjimečná, pro mě je to ale šedý průměr. Je to bezkrevná, zkratkovitá romance a ani kriminální linka mě neposadila na zadek. Hezká obálka celkový dojem nezachrání. Autorka to umí i líp.

Rozkoše léta
Rozkoše léta