Tajné sestry ekniha

Madeline a Daphne si byly kdysi blízké jako sestry – dokud je nerozdělilo tajemství, které by je teď mohlo přivést do hrobu... Znaly jeho jméno, jméno muže, který brutálně napadl dvanáctiletou Madeline v hotelu její babičky. Myslely si, že znají i jeho osud. Že už jim nikdy nebude moci ublížit... Přesto už jejich životy nikdy nebudou stejné... Madeline se vrací do Washingtonu po záhadné smrti své babičky. A ve starém, opuštěném hotelu – v místě, jež už nikdy nechtěla spatřit – obsahují poslední slova umírajícího muže varování: tajemství, o němž se s Daphne domnívaly, že je pohřbené navěky, bylo odhaleno. Nyní, po téměř dvaceti letech, musí Madeline a Daphne opět spojit své síly. Madeline nedůvěřuje policii, a tak zavolá Jacka Raynera, odborníka na bezpečnost. Navzdory tajemstvím a záhadám, jež ho obklopují, je Jack jediný, komu může věřit. Spolu s Jackovým bratrem Abem uzavřou čtyři mladí lidé spojenectví proti vrahovi, který se nezastaví před ničím, aby skryl pravdu......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287673/tajne-sestry-ru8-287673.jpg 3.976
Vydáno (ekniha), Baronet

Secret Sisters, 2015

Kniha Tajné sestry

MAU256

Knížka se mi líbila, i když ze začátku tam bylo mnoho postav, které se mi trošku pletly, ale když se do toho člověk začetl, tak se to pak vyvíjelo dobře. Zase nechyběla nějaká ta romantika, zápletka super, do posledka jsem netušila, jak to skončí, nečekala jsem jen tolik mrtvolek, ale už se těším na další čtení.

majka45

Než jsem se vrhla na knížku, přečetla jsem si pár komentářů....příště to raději neudělám. Stále jsem čekala něco špatného, ale kniha byla pěkná, dobře se četla...a rychle

Nerissa

(+ SPOILER) Na rovinu řeknu, že se mi to nelíbilo. Všechny postavy včetně hlavních hrdinů mi byly nesympatické. Děj mi přišel zbytečně překombinovaný. Vždy, když jsem si myslela, že už konečně mají vraha, našel se další - vlastně to bylo až k smíchu. Vztah hlavní hrdina a hrdinka byl pro mě naprosto nevěrohodný, nudný, o ničem. Způsob zbavení se traumatu, tím, že o tom někomu řeknou... Ach, kdyby to bylo tak snadné i v realitě. Třešnička na dortu byla, když naše veleúspěná, veledůležitá manažerka nabídla práci kamarádce - bez ohledu na jakékoliv reference, jen aby tam byl ten kýžený "šťastný konec"... No, za mě to bylo naivní a nezáživné a ani jako oddechovka to nesplnilo účel :).

Kudík
20.07.2020

Madeline a Daphne jako "tajné sestry". Kniha je sice napínavá, postavy sympatické, docela dobrý počet vražd, ale i tak to autorka umí lépe. Zde se mi nejvíce líbila předmluva a prolog, a tím jsem se namlsala. Ale oceňuji zápletku a vidím to na 3,5* .

kofola33
01.04.2020

Romantika spojena s detektivni zapletkou, zadne velke prekvapeni se nekonalo, nicmene se to dobre cetlo, autorka nezklamala. Me romanticke ja si prislo na sve....a ted zase k poradnym thrillerum.

munka
23.02.2020

Knihy paní Quick mám veľmi rada, tak som uvítala, že prečítaním tejto si splním ďalší bod výzvy. Romantický príbeh s detektívnou zápletkou, alebo detektívna zápletka spojená s romantikou. Z každého trochu, ako oddychovku doporučujem.

Artep5244
27.12.2019

Příjemně napínavé čtení plné zvratů se zajímavou detektivní zápletkou. Několikrát jsem byla překvapena vývojem příběhu. Kdo je vrah jsem tušila správně, ale rozhodně by mě nenapadlo, že do celé záležitosti bude zapletena ještě jedna osoba, která na mě celou dobu působila jako figura stojící někde vzadu.

miruska1
24.10.2019