Tajná řeč těla

Tajná řeč těla https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38416/mid_tajna-rec-tela-FZ2-38416.png 4 69 12

Praktická příručka, která nás naučí účinně používat řeči těla v práci i při hře, a tak dosahovat většího společenského a profesionálního úspěchu.

Literatura naučná , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Victoria Publishing

The Secret Language of Success

vlkove
29.07.2023 2 z 5

Kniha je zbytečně odborně psaná a uvádí minimum příkladů. Na stejné téma se dají najít mnohem lepší knihy, tuhle bych nedoporučila.

Adam144778
17.04.2023 5 z 5

Kniha pro horních 5 % společnosti.

Renek
10.01.2020 4 z 5

Poměrně ucelený vhled do problematiky nonverbální komunikace. Kniha by mohla být větší, ale to nejnutnější zde je. Když už si chci občas oživit skomírající "slovník" sáhnu buď po Lewisovi nebo Peasovi.

Turmee
23.01.2019 2 z 5

Lehce zklamaná průměrnou knihou.
Slibuje praktické návody a originalitu, nicméně se v ničem neliší od podobných na stejné téma. Pro normálního člověka, který nemá denně pět šíleně důležitých obchodních schůzek je v ní jen málo praktických informací. Navíc si spousta z nich protiřečí.
Nejzajímavější a nepřínosnější byl až konec, kdy jsem se dozvěděla něco málo o přesilové hře pohybu očí při vzpomínání. Jediné tyto dvě části mě zaujaly.

Navíc je v textu tolik chyb, překlepů a neplatných odkazů, až to bolí.

SPOILER:
Tak čtvrtina knížky se věnuje jemné mimice obličeje, pohybu očí, úst, dotekům okolo hlavy, aby nám pak na konci prozradili, že z obličeje toho vlastně vyčteme málo, protože každý, kdo se alespoň trochu v této oblasti vzdělával (nebo má selský rozum) si výraz tváře ohlídá.
Proti profíkovi prý nemáme vůbec šanci. Načež je nám nasrvírováno cca pět nejprofláknutějších neverbálních signálů, které nám prozradí nervozitu druhého.

sheldon8410
30.12.2018 5 z 5

V knize jsem našla plno zajímavých poznatků, které se dají aplikovat do každodenního života.

Áňa 998
13.11.2018 5 z 5

Četla jsem Tajnou řeč těla kvůli škole, a musím říci, že líp jsem si vybrat nemohla. Zajímavé čtení!

Lightman
28.10.2016 5 z 5

Četl jsem řadu knih na téma neverbální komunikace a nutno říct, že žádná z nich ve mě nezanechala takový dojem jako tato. Uceleně popisuje teoretické poznatky pro praktický život, aniž by se zaměřovala na všeobecná klišé, jak je tomu u jiných knih. Podle mě je to přesně ten základ a výtah, který nezbývá než jen uplatnit v běžné praxi. Vřele tuto knihu doporučuju...

KubiiiCZek
23.06.2016 5 z 5

Jsou tam zajímavé příklady z praxe.

ladyba
16.06.2015 4 z 5

Spíše více teoretizující, než ryze praktická příručka o řeči těla v porovnání s jimými. Ale právě ona bohatší omáčka může čtenáři prohloubit znalosti o této problematice.

lucie.8
27.01.2015 4 z 5

Četla jsem několik kapitol kvůli škole. Zajímavé informace, i když někdy docela nudně předkládané. K této knize se jistě vrátím, až bude více času, přečíst ji celou.

Maguša
05.12.2014 3 z 5

V rámci studia neverbální komunikace, je to docela dobrá kniha... ale pokud bych mohla poradit těm, ktří uvažují nad jejím čtením, doporučuju spíše knihu Řeč těla od Peaseových - je daleko vtipněji napsaná, čtivá a s ničím se nepárá. Tajná řeč těla Lewise působí více formálně a trochu zastarale. ;)

johisa
21.06.2012 4 z 5

Knihu jsem jen tak prolistovala a přečetla jsem to nejduležitější. Kniha je určitě poučná ale mě příliš nedala.