Tajná agentka

Tajná agentka https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26257/tajna-agentka-26257.jpg 4 44 5

Tajná agentka Cleo série

Třináctiletá Cleo Oliverová má mindrák ze své výšky, téměř o hlavu převyšuje všechny své vrstevníky. Jednou jí matka - světoznámá modelka - z legrace oblékne do svých šatů a namaluje. Cleo se v přestrojení z náhodně vyslechlého rozhovoru tří spolužáků (jeden z nich kandiduje ve školních volbách) dozví, že chtějí zfalšovat výsledky školních voleb. I tentokrát pomáhá Cleo při řešení "případu" přítekyně Robbi, ale do svého plánu dívky zasvětí i Jansona Garreta, který je druhým kandidátem školních voleb. Plány zfalšovat volby překazí a mají i zvukovou nahrávku, na které je nahraný čin, kdy otvírali volební schránku. Všichni 3 provinilci jsou potrestáni ročním úklidem tělocvičny. Janson se stane vítězem voleb. Cleo a její přátelé se tváří, jakože o ničem nevědí víc než ostatní spolužáci.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Undercover Cleo , 1996

Lovehorses365
16.04.2023 5 z 5

uh!!!
Tahle kniha je opravdu pecka!!!!
Hodně hodně moc doporučuji.
Je nádherná!!!

šárofka
08.09.2022 4 z 5

Knížka se mi líbila.

misa6179
12.10.2018 3 z 5

Série knížek Tajná agentka Cleo, byly knížky na kterých jsem vyrůstala a myslím, že to jsou velice povedené knížky pro mladé čtenáře.

janaky
25.09.2018 2 z 5

Je zaujímavé koľko detailov si môžete všimnúť na pôde školy. Každý by mohol byť detektívom. Kniha sa číta ľahko a pomerne rýchlo. Vtiahne vás do deja.

Kaka.cs
19.09.2012 4 z 5

Knížka byla zajímavá, líbila se mi.

pro dívky pro mládež detektivky pro děti

Anne Scott
anglická