Tajemství života

Tajemství života https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153919/bmid_tajemstvi-zivota-JtH-153919.jpg 3 4 2

ŽIVOT. Jak vznikl život, který nás obklopuje a který je i v nás samých? Jaký je ve své dokonalosti, složitosti a rozmanitosti? Jak je to se zázraky, které můžeme najít v živé přírodě? Odkud jako lidé přicházíme a kam jdeme? Končí život smrtí? Co vše nám prozrazuje naše vlastní tělo? To jsou jen některé z mnoha otázek, které nás mohou v souvislosti s životem napadnout. Právě na ně se snaží najít odpověď i autor této knihy.... celý text

greyw9278
greyw9278
30.04.2021 odpad!

Kniha z "telefonní budky". Autor podle mě vůbec nepochopil co znamená vědecký přístup a myšlení. To jakým stylem je to psané mi přijde velice urážlivé a arogantní. Myslím si, že víra je dar, ale střesme se těch co nerozlišují mezi vírou a "pravdou/dogmatem", protože "vědí" co je "pravda"! Doporučím: https://www.youtube.com/channel/UC6ysV-uW_gt8PhEs98jWh1Q

macek8
macek8
07.03.2017 5 z 5

Ano, to je přesně kniha, kterou jsem hledala. Pojednává o propojení vědy a víry v Boha. Ukazuje na různých příkladech z biologie, chemie a ostatních vědeckých oborů přítomnost Stvořitele. Vědu popisuje nezkresleně a pravdivě se všemi jejími nedostatky. Skutečně geniální kniha. Ztotožnila jsem se s touto knihou, protože mám na svět stejné názory jako autor.

1990  65%Tajemství stvoření
1994  65%Tajemství života