Tajemství záhad

Tajemství záhad https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50172/tajemstvi-zahad-50172.jpg 3 12 4

Výběr z děl jednoho z nejslavnějších amerických jasnovideců a léčitelů E. Cayce byl schopen se sám uspat a v tomto stavu sdělovat informace i v otázkách velmi vzdálených jeho znalostem.

Elea
19.12.2020 2 z 5

Kniha se mi nelíbila, údaje byly hodně chaotické, občas nelogické, neucelené.

pampo
16.02.2018 4 z 5

str.125 (3976, série, výklad z roku 1932) "Světy se přiblíží. Člověk na druhém konci Země bude jako nejbližší soused. Stále časteji bude docházet k nepokojům, neboť jednotliví vůdci se budou snažiť část světa přinutit, aby myslela stejně, jako část druhá. Případně se budou snažit dosáhnout, aby druhá skupina s jinou žila v bratrství, se stejným poutem duševního souladu nebo podle stejného uznávaného vzoru...."

lubomirkosom
27.09.2015 4 z 5

Ked chces clovece nakrmit ducha tak citaj bibliu,koran,mahagbaratu a po..
Kniha je fantasticka,vela ´faktov´ ,zvlast ma uputali casti o buducnosti nasej spolocnosti,trefne opisany kapitalisticky system,verzus... a zjavne to bol clovek ktory mal schopnostia vieru.Ziadny bruchomluvec!
Atlantida.Mayovia,potopa sveta ,pyramidy v Egypte a v juznej Amerike jasne zdelil aky maju zhruba vek!Velky omyl cislo 2.500p.n.l povazovat za cas stavby tychto monumentov!

bh69
03.02.2015 odpad!

To, že sděloval informace vzdálené jeho znalostem je naprosto přesný popis obsahu knihy - je to grafomanská stláskanina, kterou je škoda číst ... S duchovní literaturou to nemá nic společného.

Kniha Tajemství záhad je v