Tajemství uzdravování a omlazování organismu

Kniha na téma zdravé výživy, která striktně dodržuje zákony a zákonitosti biochemických procesů lidského organismu. Jednotlivé kapitoly knihy jsou zaměřeny na všeobecný náhled na výživové diety vůbec, také se věnují vědecko-populárním způsobům fungování metabolismu lidského organismu, své m& iacute;sto tady mají kapitoly věnované potravinám a také návodům, jak si připravovat opravdu zdravé jídlo, co a kdy konzumovat a jak si v nepřeberném množství potravin optimálně vybírat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/291966/tajemstvi-uzdravovani-a-omlazovani--NUm-291966.jpg 51
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Beskydy

alnahu

Velice zajímavá kniha zabývající se lidskými orgány , zdravou výživou a biochemickými procesy lidského organismu.
Naše tělo je velmi složité a má přírodou a stvořitelem optimální řád, který je neměnný a záleží jen na nás zda ho budeme respektovat-nemusíme být krásní ani štíhlí, ale hlavně zdraví a o to v této knize jde.

Bohdan Matwikow

Bohdan Matwikow