Tajemství strašidelné věže

Tajemství strašidelné věže https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4768/tajemstvi-stare-veze-4768.jpg 4 114 6

Tajemství série

< 15. díl

Poslední ze série patnácti napínavých detektivních příběhů pro děti. Špekoun, vůdce party dětí z Peterswoodu, je konečně zpátky z rodinné dovolené, takže se všichni mohou společně pustit do nového dobrodružství. Tentokrát pátrají po záhadě obrazu ve Strašidelné věži, doprovázené tajemným vílím vytím. Budou rychlejší Pátrači, nebo policista Goon?... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Mystery of Banshee Towers , 1957

Knihomolka506
05.03.2022 5 z 5

"Z doby kamenné "
Hodnocení celé série: Další super napínavý a bohužel poslední příběh (proooč?) ze sérieTajemstvi, kterou jsem četla jako dítě. Zamilovala jsem se do všech dobrodružství, které hlavní postavy - parta dětských detektivů- prožily , hltala jsem každou stránku s napětím a z pokoje někdy ani nevyšla dokud jsem ji nedočetla.

pepa4081
02.01.2022 5 z 5

Vloni jsem přečetl od paní Blytonové 77 knih v celkem sedmi sériích. Prostě všechny „detektivky“, které jsem sehnal. Netroufám si hodnotit, která série je nejlepší, každá má své a všechny knihy jsem hodnotil pětkou. Úžasná porce milých, napínavých a zábavných příběhů, ke kterým se určitě za čas vrátím. Doporučuji.
Nanejvýš uspokojivé.

nikikostadinova
27.08.2020 3 z 5

druhá polovina byla lepší, ale ta první byl dost odvar. Ale jsem ráda, že jsem si tuto dětskou nostalgii dočetla.

JAnD
03.08.2019 3 z 5

Autorce už zjevně docházela fantazie, hrdinové stárli, Špekoun se stal již skoro supermanem...
Ke konci knihy dojde i k jistému usmíření Goona s pátrači, takže nejvyšší čas sérii uzavřít.
Kupodivu je poslední kniha série první, ve které se vyskytuje opravdová tajná chodba.

buldozer5
30.08.2016 5 z 5

Další skvělá knížka.

kniholka
31.12.2011 5 z 5

Tuhle jsem jako malá četla od Enid jako první a ihned jsem si knížky téhle paní zamilovala.