Tajemství svobodných zednářů

Tajemství svobodných zednářů https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30800/bmid_tajemstvi-svobodnych-zednaru-miG-30800.jpg 4 6 1

Benjamin Franklin, Ludwig van Beethoven, Winston Churchill, Nat "King" Cole - co spojuje dva mocné státníky a dva hudebníky? Stejné pouto, které svazuje tisíce dalších mužů neviditelnou pavučinou rituálů, pozdravů, obřadů: Příslušnost k svobodným zednářům. Následující stránky přehledně a poutavě odkrývají tajemství jednoho z nejzáhadnějších společenství naší historie. Dovídáme se o raných počátcích, o organizaci, pozdravech, symbolech i o přijímání nových členů a tedy i o zajímavých iniciačních rituálech zednářů. Poodhalíme roušku tajemství, jež zakrývá přímou či nepřímou účast zednářů u významných událostí, které změnily chod světa. Tato kniha vás možná přiměje hledět na své okolí jinýma očima…... celý text

Literatura faktu Historie
Vydáno: , Area

Secrets of the Freemasons

milunka4
15.06.2012 3 z 5

O svobodných zednářích už toho bylo napsáno tolika, že člověku dá práci sáhnout po opravdu odborně napsané knize na toto téma. Tato kniha je mezi těmito někde uprostřed. Nenadchne, ale ani neurazí.
Jako plus musím vyzdvihnout samotnou vizáž knihy a ilustrace. Dávám 3 z 5 hvězdiček.

svobodní zednáři

2007  70%Tajemství svobodných zednářů
2007  100%Průvodce ztracenými poklady světa

Kniha Tajemství svobodných zednářů je v