Tajemství sídla Craven Manor ekniha

Daniel zoufale shání práci. Když mu někdo pod dveře strčí vzkaz, který mu nabízí místo správce staré nemovitosti, má pocit, že to je příliš skvělé, než aby to mohla být pravda. Když ale dorazí do Craven Manor, zmocní se ho podezření. Dveře do starobylého sídla jsou dokořán a hala je plná pavučin a suchého listí. Je zjevné, že tam už dlouhá léta nikdo nebydlí. Za dveřmi však na něj čeká obálka. Jsou v ní peníze a příslib, že dostane další. Daniel je zoufalý. Navzdory svým pochybám se nastěhuje do správcova domku za rodinnou kryptou. Podivné události a úkazy, ke kterým v sídle dochází, je rozhodnutý nebrat na vědomí. Když se ale s blikáním rozsvítí svíčka v okně opuštěné věže, Daniel pochopí, že Craven Manor v sobě skrývá příšerné tajemství… a že je v sázce jeho život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443901/big_tajemstvi-sidla-craven-manor-cRc-443901.jpg 3.8840

Strašidelné domy 2.

Literatura světová, Horory, Romány

Vydáno: (ekniha), Fobos

Craven Manor, 2017

Kniha Tajemství sídla Craven Manor

sidonka

Poslouchala jsem jako audioknihu, užila jsem si to, poslouchala jsem se zatajeným dechem, nebyla to určitě poslední kniha od autorky

Lucciella_L

Pěkné oddychové čtení.
Čte se rychle, dobře psané.

petra2284

Takový průměr

Wasylka79

První díl se mi líbil daleko více.Spise pohádka.

Enrikea

Chystám se číst.....

Andrée

Zatím nejslabší díl, který jsem od Darcy ze série hororových domů četla. Za mě to bylo málo hororové a tak trochu mi už začínají vadit ty věčně dobré konce.

RadekN63

Kniha se četla skvěle, autorka opět nezklamala, alespoň mě ne. Napínavý příběh, který mě velmi bavil. Temná atmosféra a prostředí to zajišťovaly. Četla se jedním dechem. -Knihu doporučuji

Karolina90

Četla jsem Ashburn a Carrow, ale Craven Manor je zatím nejlepší. Je to asi tím, že to přeci jen není typický horror, který čtenář čeká.