Cínové ostrovy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vnímavému čtenáři román předkládá další překvapující pohled do vzrušujícího zákulisí převratných událostí první poloviny 16. století. Ve třech dějových liniích se rozvíjí napínavý příběh reálných historických postav. Charakteristickým rysem je střetávání hermetických pohledů na život a svět s dogmatickým křesťanstvím. Ježíš nebo Kristus? – to je jedna ze zásadních otázek, které autor uvážlivě analyzuje a dospívá k světově unikátním závěrům doloženým seriózními historickými fakty. Golgota nic neuzavřela. Tajemství keltských druidů, esejců, templářů, maltézských rytířů a alchymistů je krok za krokem odhalováno v prastarých svitcích....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180359/tajemstvi-papezovy-knihovny-180359.jpg 4.45
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Cínové ostrovy

gad
14.07.2016

Opět velmi zajímavé čtení. Získal jsem nové poznatky. Kam až je ochotna a schopna dojít touha člověka po moci...

"Nejde jim o Ježíšovo moudré učení, jde jim o úřad, o církev jako instituci... Nehlásají - následujte Ježíše. Hlásají - následujte církev... Zpět ke křesťanství prvotních obcí je třeba se navrátit."

lenkaknel
30.10.2013

Mé přání, které zmiňuji v komentáři u prvního dílu, bylo splněno a Cínové ostrovy jsou mnohem čtivější než Osudové proroctví. Za přečtení však stojí obě knihy.