Tajemství našich chrámů

Když z ruchu ulice a denního světla vstoupíte do chrámu, ocitnete se rázem v úplně jiném světě: příšeří, chlad, sochy a obrazy líčící zázraky jsou ostrovem jiného času a myšlení. To, co nezasvěcenému připadá jen jako výzdoba, jsou vlastně symboly s hlubokým významem a zašifrované tajné vědomosti. Tato kniha vám pomůže poodhalit jejich tajemství. (zdroj Kosmas)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443296/big_tajemstvi-nasich-chramu-0nK-443296.jpg 2.85

Kniha Tajemství našich chrámů

ondras666
26.10.2020

Ke knize asi není moc co psát. Jak již bylo napsáno v hodnocení přede mnou, spíše kniha plná spekulací a dohadů. Moc se zde o tajemství chrámů nedozvíme, alespoň ne v podobě, kterou jsem já osobně čekal. Navíc skoro pořád autor odkazuje na další své knihy, což mi přijde trochu smutné, když si musí dělat v téměř každé kapitole, reklamu sám na sebe.

Elea
11.10.2020

Dost zklamání, většinou jen úvahy a dohady, moc nových informací jsem se nedověděla.

Lucuschka
22.07.2020

Velké zklamání. Žádná tajemství v knize nenajdete, pouze dohady, spekulace a odkazy na jiné knihy.