Tajemství našich chrámů

Tajemství našich chrámů https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443296/bmid_tajemstvi-nasich-chramu-0nK-443296.jpg 3 7 4

Když z ruchu ulice a denního světla vstoupíte do chrámu, ocitnete se rázem v úplně jiném světě: příšeří, chlad, sochy a obrazy líčící zázraky jsou ostrovem jiného času a myšlení. To, co nezasvěcenému připadá jen jako výzdoba, jsou vlastně symboly s hlubokým významem a zašifrované tajné vědomosti. Tato kniha vám pomůže poodhalit jejich tajemství. (zdroj Kosmas)... celý text

Literatura naučná , Záhady

Vydáno: , Alpress

Pavel666
Pavel666
24.11.2023 3 z 5

Kniha mě zklamala v podstatě se tu o tajemství chrámů nedozvídám skoro nic, jsou tu většinou napsaná akorát holá fakta a spekulace, nicméně i ty jsou ve výsledku zajímavé. Ale měl jsem od knihy jiná očekávání

ondras666
ondras666
26.10.2020 2 z 5

Ke knize asi není moc co psát. Jak již bylo napsáno v hodnocení přede mnou, spíše kniha plná spekulací a dohadů. Moc se zde o tajemství chrámů nedozvíme, alespoň ne v podobě, kterou jsem já osobně čekal. Navíc skoro pořád autor odkazuje na další své knihy, což mi přijde trochu smutné, když si musí dělat v téměř každé kapitole, reklamu sám na sebe.

Elea
Elea
11.10.2020 2 z 5

Dost zklamání, většinou jen úvahy a dohady, moc nových informací jsem se nedověděla.

Lucuschka
Lucuschka
22.07.2020 2 z 5

Velké zklamání. Žádná tajemství v knize nenajdete, pouze dohady, spekulace a odkazy na jiné knihy.