Tajemství minulosti

Tajemství minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208494/bmid_tajemstvi-minulosti-MOP-208494.jpg 3 25 4

Serena píše knihu o svém slavném otci, navíc má dohlédnout na bývalého milence a kolegu Zacharyho, který je po návratu z Afghánistánu na pokraji zhroucení. Serena váhá, nechce jitřit bolestné vzpomínky na jejich rozchod. Paradoxně je to nakonec Zac, kdo Sereně přispěchá na pomoc, když se jí dostanou do rukou šokující informace o otci a převrátí její život naruby. První vydání.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Secrets from the Past , 2012

Laf
28.11.2018 3 z 5

Popis knihy mne zaujal, ale když došlo na samotné čtení knihy, byla jsem dost zklamaná. Je to psané takovým nepoutavým stylem, že ke konci jsem spíš řádky přelétávala než je pořádně četla. Knihu jako takovou ve své podstatě neodsuzuji jako něco, co se nedá vůbec číst, protože děj samotný byl dobrý, a také pěkně navozené a popsané prostředí konfliktů.

polly43
21.10.2016 3 z 5

Já si ráda přečtu každou knihu této autorky a líbila se mi.

malen
14.07.2016 2 z 5

Tak mě to docela zklamalo, na tuto autorku dost slabé

sabca
05.06.2015 4 z 5

Kniha dává okrajově nahlédnout do života lidí, kteří nacházejí adrenalin v tom, že navštěvují válčící země a pořizují fotodokumentaci. Jinak je to příběh o lásce Sereny a Zacharyho, která je tímto způsobem života již podruhé negativně narušena. Kniha určitě stojí za přečtení. Je to zase něco trochu jiného než jsem od této spisovatelky zvyklá.