Tajemství: Kniha vděčnosti

Tajemství: Kniha vděčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91363/bmid_tajemstvi-kniha-vdecnosti-ITO-91363.png 4 936 170

Diář, krásně vypravený v imitaci kůže, s chlopní na magnetku, lacetkou a ražbou, obsahuje ke každému dni myšlenku vycházející ze zákona přitažlivosti a slova „Děkuji“ v nejrůznějších světových jazycích. Tím, že si do diáře každý den napíšete vše, zač můžete být vděční, vytvoříte konkrétní soubor myšlenek, který k vám přitáhne nekonečné bohatství. Kniha představuje mocný prostředek, jak transformovat svůj život.... celý text

New Age Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Secret , 2006

M100
27.07.2017 5 z 5

Kniha, která vám změní pohled na život.

fis.rena
09.07.2017 5 z 5

Když se mi dostala do rukou tato kniha od osoby,která je pro mě odjakživa velmi důležitá,nepostradatelná,bezesporu absolutně nenahraditelná a blízká a jsme,jak se říká, "na společné vlně",věděla jsem,že je to právě to,co teď potřebuji a hledám. Kdybych měla vypíchnout něco,co mě nejvíce zaujalo nebo něco,co mi nejvíce pomohlo,tak je to prostě a jednoduše Tajemství. Samozřejmě,že kniha nebude pro každého,jelikož každý z nás smýšlí ,žije jinak a má odlišné názory na bytí.
Nicméně...každý z nás je projektantem svého osudu,píšeme si svůj vlastní příběh a myšlenka je jedinou realitou.
Otevřete se a přečtěte si tuto knihu,změní vám pohled na svět.

Rosie5
05.07.2017 3 z 5

Trochu mi vadil americký ,,vymývací ,, styl...... ale pravda je ,že taky razím ve svém životě a v životě svých blízkých pozitivní myšlení . Když jsem maturovala ,denně jsem si opakovala,že odmaturuji na jedničky, v duchu jsem je i viděla,.Jistěže jsem se musela i učit,ale ta víra,že to zvládnu na jedničky mě opravdu hodně pomohla. Doporučuji ,si knihu přečíst .

Neami2
05.07.2017 4 z 5

Kniha zaujala, byla napsána stylem, že si člověk opravdu řekne, že na tom něco bude a vidí kolem sebe situace, které tak fungují a ani si to neuvědomuje. Ale ne všechny situace mi přišly věrohodné. U některých mi to přišlo přitažené za vlasy....

petra7210
04.07.2017 3 z 5

Kniha mi změnila doslova život. I když nyní už se ji neřídím, protože vím, že ne všechno, co si přejeme nám může být dáno. A taky je důležité umět si správně přát

DYRKA98
03.07.2017 5 z 5

TATO kniha mě změnila život!!!!!!!!!! Doporučila mi ji spolužačka ve škole a můj pohled na život se změnil!!!!!!!! DOPORUČUJI TENTO BESTSELLER VŠECH DOB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1spb2007
25.06.2017 5 z 5

Podívejte se i na film, je také velmi zajímavý a možná se z něj poučíte :-)

Princezna22
14.06.2017 5 z 5

Teď když to vím,jsem zjistila že spousty věcí dělám ve svém životě špatně! Když jsem se povídala na film řekla jsem si,že knihu prostě musím mít. Kniha je krásně sepsána a více s ní člověk pochopí.. Je ale zajímavé,že jakmile jsem dokoukala film věci se dali do pohybu.. Začali se mi pod ruku dostávat spisovatele,které jsem v této knize mohla poznat. Je to opravdu zajímavé. A člověka to posune kus do předu a uvědomí si, že dokáže něco co chce. Ty lidé,který jsem píšou negativní komentáře by se měli nad tím zamyslet.. Když píšete komentář vše co by mohlo projít od sebe odhazujete. Dejte knize a filmů šanci a uvidíte... Budou se dít věci o kterých si ani ve snu nedokáže představit že se dějí. DOPORUČUJI.

socped2016
03.06.2017 5 z 5

Vše je možné, kniha je inspirativní.

karolina0346
01.06.2017 2 z 5

Čekala jsem víc. Nic moc nového jsem se nedozvěděla. Přišlo mi, že se celou knihu omílá jedna tatáž myšlenka, která by šla napsat jednou větou.
Nicméně je to velice pozitivní kniha. :)

Atanone
25.05.2017 2 z 5

No..já nevím. Jistě,pozitivní myšlení,ano,úžas..ale přece jen si myslím,že přílišné pnutí způsobuje křeč. Pro mě je to něco jako přejít z jednoho skleníku do jiného. Nahradit jedno veliké "cosi" jiným "cosi" a očekávat,že mi to dá křídla...
Navíc-když si představím,že by tuto knihu následovali všichni,pochybuju,že bych v takové společnosti chtěla žít.
Každopádně jsem si vzala něco mouder na cestu a půjdu si dál pomalounku po svém

Jenda1122
12.03.2017 5 z 5

Jedinečná a výborná kniha! Všechno v knize dává smysl a zapadá do sebe. Opravdu musím říct, že funguje a všem doporučuji přečíst!

cerna.pet
09.03.2017 odpad!

Knihu jsem dostala jako dárek... ani jsem ji nedočetla, nejsem duchovně založená takže mi kniha přišla jako vstupenka do sekty. kniha třeba není špatná ale jen pro správný typ lidí

FrutyZ
26.12.2016 3 z 5

Člověk se musí otevřít, aby tuhle knihu pochopil. Než jsem si knížku koupil, tak jsem se díval na film, který je výborný. Kniha je celá podle filmu a nepřínáší nic navíc, co by člověk čekal.
Kniha se dobře četla. Četl jsem si dva krát s rozestupem asi půl roku a dělal jsem si poznámky, které využiji, ale z filmu bych udělal uplně to stejné.

mariva
05.11.2016 3 z 5

Přečetla jsem už řadu knih, které vycházejí právě z Tajemství, ale tu původní knihu Rhondy Byrne jsem zatím nečetla, proto jsem na ni byla zvědavá. Čekala jsem něco mimořádného, prostě ten první podnět, který vede k odhalení "Tajemství". V knize se však střídají citace další desítky autorů, podobně jako ve všech ostatních knihách této řady. Původní text autorky se v tom úplně ztrácí a proto kniha nijak nevybočuje. Připadá mi, že z původně skvělé myšlenky se v Americe rozmohl obrovský byznys a postupně roste i u nás. Každý z autorů a koučů vytvoří novou knihu, ve které shromáždí citace jiných podobných autorů, přidá k tomu něco málo svého, a tím si vybuduje výnosný byznys - vydává knihy, pořádá přednášky a učí další, jak dosáhnout bohatství - nejlépe tím, že budou dělat totéž. Je to škoda, protože sama vím, že "Tajemství" opravdu funguje a potvrzuje se mi to téměř každý den.

Niannie
06.10.2016 5 z 5

Tohle byla moje první kniha na tohle téma. Četla jsem, jak lidem změnila životy a chtěla jsem to taky vyzkoušet.
Přečetla jsem ji když mi bylo 17 - ne všemu jsme úplně rozuměla, ale postupně mi to všechno začalo dávat smysl jak jsem se dostávala hlouběji do tohohle ,,světa''. Zhlédla jsem i film a byla jsem nadšená a rozhodnutá posunout se ve svém životě dál a podařilo se. Našla jsem si další knihy na tohle téma a už jsem v tom byla až po uši.
Teď je mi 20 a můžu říct, že mi opravdu změnila život – mám vše, co jsem si přála a cítím že žiju!
Jsou i lepší knihy na tohle téma, ale pro začátek - proč ne? :) Už jen proto, že mi kniha prozradila tohle tajemství, tak ji řadím mezi své TOP :) Je smutné že většina lidí vůbec netuší že něco takové lze.
Přečtete si ji! :)

P-Verca
12.09.2016 3 z 5

Tajemství byla moje první motivační kniha, kterou jsem přečetla. Kniha nebyla špatná, přeci jen, byla to kniha, která mě navedla na cestu osobního rozvoje, síly mysli a rozhodně jsem si z ní něco vzala. Ale uděluji jen 3 hvězdičky: za 1. nelíbí se mi způsob sdělení: "peníze, peníze, peníze..." být šťastný přece neznamená hromadu peněz a nová auta. Není v tom žádná láska, která dle mého je základ pozitivního životního stylu. Za 2. Myslím si, že by knížka mohla být klidně tenčí, neboť spousta věcí se v kníže hodně opakuje, což čtenáře nudí.

Manyna
15.08.2016 3 z 5

Nic převratného se nekonalo.

maja128
12.08.2016

Dobrá a motivující kniha po přečtení stačí zavřít oči, snít a začít nový život...

werusx
28.07.2016 5 z 5

Úplně přesné jako filmové zpracování. Jen knižně je to přece vždy lepší :-)