Tajemství čínského léčitelství

Tajemství čínského léčitelství https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274254/bmid_tajemstvi-cinskeho-lecitelstvi-6sO-274254.jpg 5 4 3

Na rozdíl od západní medicíny preferuje tradiční čínská medicína při léčení člověka celostní pojetí. Autorka představuje tuto metodu a pomáhá čtenáři, aby se naučil porozumět vlastnímu tělu, aby rychleji a lépe rozpoznal symptomy nemoci. Učí přitom ovládání teorie pěti prvků a rovněž umění mírného a přirozeného uzdravování...... celý text

Literatura světová , Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Body Wisdom: Chinese and Natural Medicine for Self-Healingg , 1997

Richie1
25.07.2021 4 z 5

Základní a zároveň komplexní seznámení s čínským léčitelstvím - které se utvářelo po tisíce let a které teprve posledních pár desetiletí v západní civilizaci více objevujeme. V knize je popsáno mnoho léčitelských postupů a metod, včetně léčivých receptů, díky nimž se každý může uzdravit nebo aspoň napomoci k uzdravení. 75%

Gabba99
08.08.2017 4 z 5

Pěkná kniha, v které se zorientují i laikové, seznámí se základy problematiky. Když mě neco trápí, nalistuji v knize a zkouším např.doporučenou stravu.

KatnissLavender
12.06.2016 5 z 5

Perfektně provedená kniha, jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. Je psaná velmi čtivým a jednoduchým stylem, který pochopí úplně každý. Provedení je přehledné a nechybí ani ilustrace! Jsem nadšená!

2016  90%Tajemství čínského léčitelství
2004  75%Detoxikace

Kniha Tajemství čínského léčitelství je v