Tajemství černé skály

Tajemství černé skály https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393499/bmid_tajemstvi-cerne-skaly-Zog-393499.jpg 4 35 8

Malou holčičku Eriku naprosto uchvátila legenda o Černé skále. Povídá se o ní, že je obrovitá, temná, špičatá a zničí každou loď, která se k ní přiblíží. Je to však opravdu tak? Erika se jednoho dne proplíží na palubu maminčiny lodi, aby se téhle záhadě podívala na zoubek…

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , CPress

The Secret of Black Rock , 2017

muchomurka
21.01.2024 4 z 5

Knížka se nám s Bambulkou líbila. Textu akortát málo a krásné ilustrace. A to poselství je velmi aktuální.

Pavlína197
26.10.2023 4 z 5

Líbily se mi ilustrace a milý, nevšední příběh. Jen koi kapři v moři mě překvapili.

jitka_dankova
03.01.2022 5 z 5

Milá kniha pro malé čtenáře o odvážné hrdince. Nese v sobě poselství o tom, jak je důležité zkoumat svět kolem sebe a snažit se pochopit hlubší souvislosti světa i celých ekosystémů. Na příběhu jde dítěti ilustrovat leckteré ekologické záležitosti a souvislosti. Nicméně syn (druhá třída) příběh četl prostě jen jako takovou pohádku a bavila ho sama o sobě.
Na stránce je vždy jen minimum textu, knihu má dítě přečtené hned a převládají krásné obrázky. To znamená, že pro někoho tam může být textu až moc málo, mému synovi to ale naprosto vyhovovalo, aby neztratil motivaci číst.

Natique
30.10.2019 5 z 5

Hezky ilustrovaná krátká pohádka.

Svica
29.07.2019 3 z 5

Pro malé čtenáře ideální. Spousta krásných ilustrací, málo textu a hlavně hezký příběh s poučným nádechem o tom, jak se chovat k přírodě.

anetka.repova
24.04.2019 4 z 5

Pro malé čtenáře je to krátký, ale o to krásný příběh o malé dobrodružné holčičce Erice. Kniha je doplněna krásnými ilustracemi, které děti zaujmou už od první stránky.

bibi.r
12.01.2019 4 z 5

Velké námořní dobrodružství malé holčičky Eriky.
Nádherné ilustrace i pěkný příběh.

azertaaz
30.11.2018 5 z 5

Pro malé děti hezká a milá knížka. Není moc náročná na text, je ho tam opravdu málo, ale zato mám hezké obrázky. A děti se naučí, že ne vše je takové, jak si myslí většina, ale že se mají sami přesvědčit, jaká je pravda.

2018  77%Artur a zlaté lano
2019  89%Myšák jménem Julian
2019  84%Marcy a hádanka od sfingy
2018  87%Tajemství černé skály

Kniha Tajemství černé skály je v