Tajemství a síla kyvadla

Tajemství a síla kyvadla https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32310/tajemstvi-a-sila-kyvadla-32310.jpg 4 9 2

Náš názor na člověka, na vesmír a na naše vzájemné vztahy se radikálně změní. Naše představa o člověku již zaznamenává určité změny, začínáme zdůrazňovat lidskou jednotu a spojitost s vesmírem. Zdá se, že všechno je ve vzájemném vztahu se vším, a to nejen na čistě hmotné úrovni, ale na mnoha dalších úrovních; čím více pronikáme do těchto úrovní, tím více si uvědomujeme, že jsme integrální součástí jediné bytosti.Tato kniha je významným krokem vpřed, protože tuto skutečnost jasně vyjadřuje - a tím prohlubuje naše chápání budoucího vývoje. Jicchak Bentov nás v ní zavede z našeho známého světa jevů do rozšířeného, vědomého a holistického vesmíru.... celý text

Duchovní literatura , New Age

Vydáno: , Pragma

Stalking the Wild Pendulum

Abhayanand
Abhayanand
23.12.2021 5 z 5

Nestárnoucí dílo z roku 1979. Ideální kniha pro technicky a fyzikálně založené jedince. Kniha velmi logickou formou objasňuje podstatu vědomí i celého vesmíru. Doporučuji.

Kyborg
Kyborg
03.07.2016 5 z 5

Výborné dielo pre toho, kto chce pochopiť, duch a hmota (telo) jedno jest. Z knihy sa dá "pochopiť" stavba mikro i marko kozmu. Určite odporúčam.

Jicchak Bentov
česká, 1923 - 1979
1997  78%Tajemství a síla kyvadla
2004  87%Kosmická kniha: O vzniku života

Kniha Tajemství a síla kyvadla je v