Tajemství

Tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387904/bmid_tajemstvi-qEi-387904.jpg 4 936 170

Autorka žije v Austrálii, kde pracuje jako televizní producentka. Ve své knize popisuje jak dosáhnout spokojeného života v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Učí člověka pochopit sílu myšlenky a odhalit vlastní skryté schopnost. Tajemství se stalo fenoménem po celém světě (existuje i stejnojmenný film), práva se prodala téměř do čtyřiceti zemí a celkový náklad dosahuje přes devět milionů výtisků.... celý text

New Age Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

The Secret , 2006

vesead
27.04.2016 5 z 5

Velice motivační. Nutno však brát s nadhledem.

17.04.2016 5 z 5

HEZKÝ DENÍČEK! :)

17.04.2016 5 z 5

Je tu všechno, co člověk potřebuje vědět, jenom záleží na tom, jestli je člověk schopen se na to vyladit. Díky Rhondo! RHONDA ROCKS!

ayan6909
16.03.2016 5 z 5

Výborná kniha, nějaké informace je nutno brát s nadhledem.

Mixxa
24.02.2016 2 z 5

Knížku jsem si půjčila z knihovny. Nevypadá ani se nečte špatně, ale občas mi připadalo, že takové věci už mám zažité. Možná dobře pro mne, protože existují lidé, kteří si právě musí ty základní hodnoty teprve uvědomit. Ale na druhou stranu této knize docela věřím, že zafungovala, protože síla myšlenky opravdu existuje. Proto je nutné se přese všechno pokusit najít nějaké řešení a nenechat se negativitou užírat.

jablunka198
16.02.2016 5 z 5

Kniha, která mění život. Alespoň mne. Nejprve jsem shlédla film a bylo mi jasné, že musím mít i knihu. Je to jedna z těch, které by neměly chybět v žádné knihovně. Zpočátku jsem byla trochu skeptická, jenže pak se začali dít věci...a já pochopila, že Tajemství je veliký dar, který funguje.
I já mohu akorát povzdechnout na tím, že někteří píšou něco jako: kdyby to fungovalo, tak jsme všichni šťastní. Ale víte, proč právě Vy nejste šťastní? Je to prosté, Vaše negativní názory jsou toho důkazem....

ElfkaEleanor
06.01.2016 4 z 5

Ať už tomu věřit chci nebo ne. Mnoho situací v životě mě přesvědčilo o tom, že síla myšlenky je klíčová. Ať už pozitivní nebo negativní myšlení, vždy se to odrazí v budoucnosti. Kniha obecně mi sice neřekla nic nového, ale snad to pomůže otevřít oči dalším lidem...

Honzarek
25.12.2015 3 z 5

KelseyHowl: Pro muzikanty - http://youtu.be/_OoevpPS0-k ... Nějak nevim jestli to je zrovna jenom to strohý Tajemtsví ;)

Honzarek
23.12.2015 3 z 5

Pokud se tématem začínáte zabývat, nevidím lepší začátek. S postupem času se ale z knížky stává americký reklamní kýč natažený na 214 stran. Pro "nakopnutí" doporučuji spíše třeba Millmana. Dávám 3* za první uvedení do duchovních nauk.

ji7967
28.09.2015 4 z 5

Na start dobrý...trochu moc "americky" pojaté...ale takové to nakopnutí rozhodně výborné!

2ndFebruary
15.09.2015 3 z 5

Mně to přišlo až moc vtíravé, jako reklamy, které vám lezou na nervy.
Znám ovšem lidi, kterým to otevřelo oči, pro mně nic nového...

juckey
03.08.2015 2 z 5

Tak toto, pratele, musite videt. Knizka, ktera vas nauci jak ziskat bohatstvi. Coze? Ale ne ty prujmy, o kterych se tam doctete, ne. Staci vam vymyslet si par radoby chytrych vet, ktere budete omilat stale dokola, par vymyslenych pribehu, velke pismo, abyste z toho vytriskali aspon 180 stran a voila. Je z vas druhy Coelho. Jedine, za co jsem se rozhodla dat tomuto, ehm, "dilu" 2 hvezdy je to, ze se snazi naucit lidi myslet pozitivne. To zas jo.

Jaroslav_Huksa
04.06.2015 5 z 5

Úžasná kniha, která dokáže měnit životy a přetvářet realitu k lepšímu. K tomu, zda dané postupy fungují nebo nefungují, se snad ani není třeba vyjadřovat. Každý si to přebere po svém.

Charlote
07.05.2015 4 z 5

Dobrá

Egí0
03.04.2015 5 z 5

Motivační a pěkná knížka :)

Lily28
03.04.2015 1 z 5

Táto kniha je čisto marketingový produkt, recept na šťastie, ktorý sa predáva v miliónoch, ale bohužiaľ, po jednom prečítaní skončí v poličke a človek sa zamýšľa prečo ju vlastne kupoval.
Fajn na dočasné nakopnutie, ak chcete niečo vo svojom živote zmeniť, ale myslím že to funguje len jednorázovo.

Miuri
27.03.2015 4 z 5

Nejprve jsem viděl film, který mě zaujal, takže mě tu nic nového při čtení nepřekvapilo, jelikož je to totožné. Nicméně za pochvalu určitě stojí styl zpracování této knihy, který se mi hodně líbí.

18.03.2015 5 z 5

Skutečná pravda!!! Někdo tvrdí, že aby se člověk vydělal peníze, nebo koupil skutečné auto, musí makat. Důležité je pochopit to tajemství. Sám Bob Doyle řekl:,, Tak se běžte zajímat o ten dům,...''. Důležité je, aby si člověk za tou myšlenkou, za svým snem šel a dělal vše proto, aby se mu to splnilo - třeba si i vydělat peníze jinak (prodej, brigáda) a peníze pak mohou přijít i nečekaně, a nebo šetřit si na auto a tak. Vůbec nikde v té knize není psáno, že musíte sedět na zadku a čekat až auto přijde. To tajemství skutečně funguje.

lissinka14
01.03.2015 2 z 5

Knížku mi doporučila kamarádka a musím přiznat, že jsem se na ní docela těšila. První polovina mě doopravdy oslovila, ovšem jak jsem se pročetla až k Tajemství jako klíč ke zdraví, tak jsem měla chuť jí odhodit do kouta. Protože knihy zásadně dočítám, zvládla jsem i tuto a jistě vím, že víckrát po ní již nesáhnu.

Jackson
10.02.2015

Fuj. Stačí přečíst předmluvu a člověk pochopí, že před ním leží "bible" materialismu. Nejenže je to kniha zavádějící a zcestná, nevzdělanému stádu možná až nebezpečná, ale také lživá, nelogická a odporující sama sobě. Spojovat materialsmus a spiritualismus, dva póly, které nemoohu být protikladnější? Nebo tvrzení, že toto "tajemství" vyznával například Newton?! Spíše to vypadá, že se pokusili znásilnit jeho teorie o fungování gravitace podivnou pavědou založenou na chorosti pomateného mozku, a podpořit jimi lži v této učebnici smrti. Být tato kniha vydána před 200 lety, byla by okamžitě zakázána inkvizicí - a právem.