Tajemství

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Stojíte na prahu poznání. Fragmenty velkého tajemství se objevují v legendách, mýtech a filozofiích po celá staletí, jen znát tu správnou šifru. Kniha, kterou právě držíte v rukou, shromáždila moudrost předchozích generací a naučí vás dosáhnout všeho, co si přejete - v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Pochopíte skryté síly, které ve vás dřímají, a odhalíte jejich moc. Učení novodobých mistrů, kteří štěstí, zdraví a bohatství dosáhli, vám ukáže, jak lze tajemství spokojeného života aplikovat na každém kroku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/3659/tajemstvi-214205.jpg 3.8680
Žánr:
New Age, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

The secret (2006)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (127)

Kniha Tajemství

Přidat komentář
GabrielleE
06. června

Jsem velký negativista, co myslí vždy na nejhorší a knížka mi hodně pomohla začít měnit své myšlení.

ava.s
01. květnaodpad!

Přečetla jsem a prvně mi jak kniha, tak i film přišli super, ale s postupem času mi to připadá jako pořádná hromadá keců, vyloženě komerční záležitost, pro lidi co řeší malicherné problémy. Jsou věci co člověk neovlivní a můžete být pozitivní jak chctete. Ruku na srdce pokud máte solidní zázemí a kolem sebe lidi, na které se můžete spolehnout, podporu, ano může to fungovat. Můžete být optimisté a odvážbě se pouštět do nových věcí. Pokud jste sami a nemáte se na koho obrátit můžete být sebevíc optimista, ale... např. Elisabeth Fritz, si určitě mohla ušetřit těch 24 let co byla vězněná a znásilňovaná ve sklepě svým otce, stačilo jen pozitivně myslet :)

KnihovniceVěra
20. dubna

Když odhlédnu od toho nesmyslu, že kniha skrývá bůhvíjaké tajemství a že autorka odhalila vesmírné zákony, budu se zřejmě vracet k základům pozitivního myšlení, které obsahuje.

Dendyna
06. dubna

Docela komerční záležitost, takže jsem byla zvědavá, hodnotím jako lepší průměr

Pavlicová
08. března

Mohu jen doporučit, neustále se k této knize i filmu vracím...

lulluuu
03. března

sklvělá kniha...

Renncha
02. března

Naprosto super, kniha a film mě inspirují každý den.

Lenka.P
18. února

Výborný návod pro nepolíbené, doporučuji.