Tajemství

Tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14635/tajemstvi-14635.jpg 4 18 2

Hlavní hrdina odkrývá historii dávného zločinu, přičemž využívá své mimořádné dedukční schopnosti a pomoc kamaráda, bývalého detektiva. Desetiletý Tom se stane obětí nehody a ve stavu klinické smrti má vize sebe samotného v budoucnosti. Během rekonvalescence hodně čte a spřátelí se svým sousedem, bývalým detektivem. Po několika letech Tom využije pomoc svého kamaráda a svých dedukčních schopností při pátrání po historii jednoho starého zločinu. Odkrývání historie zločinu však s sebou přináší nejen nebezpečí, ale i ne vždy vítanou pravdu.... celý text

Literatura světová , Horory

Vydáno: , Beta-Dobrovský

Mystery , 1990

evickakyticka
evickakyticka
08.11.2023 2 z 5

Na P. Strauba jsem narazila při čtení knihy Talisman, který napsal spolu s Kingem. To jsem měla touhu autora poznat blíž. Bohužel jsem se nedostala přes jeho knihu Stínozem, nedočetla jsem ji. Tuto knihu jsem sice dočetla, ale ... Bylo to takové plytké, bez jiskry. Občas jsem se přistihla myšlenkami jinde a tak by to při čtení dobré knihy nemělo být. Navíc mě rozčilovaly drožky ve spojením s auty. Bylo to těžce zařaditelné. Příběh se mi nevryl pod kůži, za měsíc si na něj ani nevzpomenu.

Luigi1
Luigi1
07.06.2023 5 z 5

Při objasňování starého zločinu využívá Tom schopnosti kamaráda detektiva dobře napsané

Peter Straub
americká, 1943 - 2022