Tajemné úkazy - Strašidelná místa, zjevení, reinkarnace a spojení se světem živých https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99165/bmid_tajemne-ukazy-strasidelna-mista-99165.jpg 5 12 2

Lidé obvykle nevěří ničemu, co překračuje jejich osobní poznání a nedá se racionálně zdůvodnit. "Lovec duchů" Paul Roland rozebírá svědectví těch, kteří přežili klinickou smrt, popisuje reinkarnaci či astrální putování. Výsledkem je fascinující, provokativní kniha, která staví před vaši víru či nevíru výzvu jako žádná jiná předtím.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Alpress

Complete book of ghosts

Bakana
08.04.2023 4 z 5

Sebrané příběhy duchařských historek, strašidelných míst a podobně. Rozhodně čtivé.
John Edward, o kterém se mj. v knize také mluví jako o médiu, mě zaujal natolik, že jsem si ho našla na youtube. Jenže jeho show je tak strašně americká, že se na to nedá dívat, a z toho, co v ní předvedl, mě o svých mimořádných schopnostech nijak extra nepřesvědčil. Člověk by prostě musel projít jednu kapitolu za druhou, ověřovat a dělat si vlastní názor.
Ale jak říkám, čtení je to pohodové.

Marisa
11.07.2015 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, dobře se čte a z některých příběhů až mrazí.

Paul Roland
anglická, 1959
2008  50%Nacisté a okultismus: Temné síly ve službách třetí říše
2018  81%Ženy ve Třetí říši
2014  89%Norimberské procesy
2011  92%Tajemné úkazy - Strašidelná místa, zjevení, reinkarnace a spojení se světem živých
2017  71%Život v Třetí říši - Každodenní život v nacistickém Německu mezi lety 1939-1945

Kniha Tajemné úkazy - Strašidelná místa, zjevení, reinkarnace a spojení se světem živých je v