Loď Vikingov alebo Tajomstvo loďky vo fľaši

Loď Vikingov alebo Tajomstvo loďky vo fľaši https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360447/bmid_lod-vikingov-alebo-tajomstvo-lodky--CN8-360447.jpg 4 42 4

Tajemná místa série

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladé letá

The Ship of Adventure , 1950

pepa4081
09.10.2021 5 z 5

Stejné jako Správná pětka a Tajná sedma, jen jiné děti a místo pejska, mluvící papoušek. Další série, která mne v mém věku vrací do dětství. Doporučuji všem malým i velkým klukům a holkám.
Nanejvýš uspokojivé.

Orange8knihomol
13.02.2018 5 z 5

Jak už jsem psala v minulém komentáři, dokupovala jsem si všechny zbívající díly z této série. Doma jsem před zkompletováním série měla jen ,,Tajemný hrad" (2.díl) a ,,Tajemnou loď" (6.díl) a protože jsem byla menší, chvíli mi trvalo, než jsem zjistila, že tyto knížky patří do vícedílné série. Při prvním čtení těchto dvou dílů, mi některé věci nedávaly smysl, jelikož jsem neměla předešlé díly. ,,Tajemnou loď" jsem tedy četla dvakrát a po druhém čtení mi už některé věci smysl dávaly. Knížky na sebe jen trošku navazují, jelikož vždy v tom následujícím dílu hlavní hrdinové vzpomínají na předešlá dobrodružství, která společně prožili. Také kvůli jménům a Billovi (trochu spoiler) je dobré si přečíst předchozí díly.Tento díl byl prostě super;)

jaja1989
09.12.2015 3 z 5

Hezké odpočinkové čtení, ale není tak dobrá jako ostatní díly:/
Není až tak napínavá a je předvídatelná, konec je podle mě až moc rychlý.škoda

Adam Bartoš
03.04.2014 5 z 5

Kdybych měl více času, tak tu knihu přečtu za den.

detektivky pro děti

Kniha Loď Vikingov alebo Tajomstvo loďky vo fľaši je v