Jsou lidské dějiny zmanipulované? A kým?

Jsou lidské dějiny zmanipulované? A kým? https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302739/bmid_jsou-lidske-dejiny-zmanipulovane-a--tAR-302739.jpg 3 13 3

Tajemná historie série

< 3. díl

V této knize autor líčí setkání se záhadnou inteligencí, která od samého počátku naší civilizace ovlivňuje politiku a války, jinými slovy: manipuluje průběh našich dějin. Cizí, pravděpodobně mimozemská civilizace, je stále zde a tahá za nitky ve „hře“, v níž je v sázce moc nad naší planetou. Třetí svazek Tajemné historie tak představuje napínavý a překvapivý závěr celé trilogie.... celý text

Literatura světová , Historie , Záhady

Vydáno: , Knižní klub

Wer manipuliert den Lauf unserer Geschichte? , 2012

Adapa
25.11.2023 2 z 5

Jsem rád, že tato trilogie je za mnou. První díl byl výborný, druhý už místy drhnul, ale třetí byl vyloženě nuda. Ve třetí Tajemné historii se Hausdorf zaměřil na UFO na obloze, většinou během válečných konfliktů. Bohužel minimálně dvacet stran je „vykradených“ z předchozího dílu (ztracená jednotka v Dardanelách nebo UFO kolem Karla Velikého).

Jak níže dole píše ve svém komentáři Antragus, stačilo udělat dvacetistránkový seznam, kde by se objevilo sledování UFO v průběhu válek a bylo by to. Tady bylo dost zbytečné omáčky kolem, neustále se vše opakovalo, bylo to nudně napsané.

Zajímavě bylo popsané jen UFO při Alexandru Velikém nebo v počátcích Říma. To mě opravdu bavilo a donutilo sednout i k wikipedii a dočíst se o tom něco více.

První díl jsem přečetl za nedělní odpoledne, druhý díl jsem četl přes víkend. Třetí díl jsem četl asi týden a pořád jsem to odkládal, jak mě to nudilo.

Kulhajs
09.05.2020 4 z 5

Souhrn událostí a pozorování ufo napříč lidskými válečnými dějinami.

antragus
20.02.2017 1 z 5

Jednička téhle série mě celkem bavila, dvojku jsem zatím vynechával a trojka mi prostě padla do ruky, tak jsem do ní šel. Upřímně doufám, že ta dvojka bude lepší. Ruku na srdce, Tajemná historie 3 se dala shrnout do cca dvacetistránkového seznamu míst (rozuměj válek), kde se zjevilo UFO nebo nějací vesmírní emzáci s tím, že v podbodu každého místa by byl doplněný údaj o tom, kolik lidí zmizelo či nezmizelo. Protože takhle to přesně funguje. Hausdorf tentokrát jen neustále opakuje otázky, na které si ne vždy přesvědčivě na základě svých teorií odpovídá a kašíruje a kašíruje... Posledních 25 stran byl opravdu můj osobní Kampf, Herr Hausdorf...

Kniha Jsou lidské dějiny zmanipulované? A kým? je v