Proměněna za soumraku

Proměněna za soumraku

Vstupte do Údolí stínů, kempu pro teenagery s nadpřirozenými schopnostmi. Kempu, kde přátelství a láska nezná hranic. Vejděte do magického světa, který vás zcela pohltí… Kylie stále touží dopátrat se pravdy, kde je její místo ve společnosti. Kam patří? Jakým zvláštním nadáním oplývá? Kdo je její skutečná rodina? Otázky, které se jí honí hlavou, jí nedávají spát. Ví však, že když poodhalí tato tajemství, její život se od základů změní… a nebude to vždy jen příjemná proměna. Lucas, nebo Derek? Který z nich je ten pravý? Kyliino srdce tluče pro oba, ale vybrat si musí jen jednoho! To však není jediná zapeklitá situace, kterou musí vyřešit. Duch ženy, který trpí amnézií, jí přináší zneklidňující zprávy… Kdo je tentokrát v ohrožení života? Hrozí někomu nebezpečí? Jak se Kylie snaží rozluštit tuto záhadu a ochránit ty, které miluje, najednou zná odpovědi na všechny své otázky. Konečně ví, kým vlastně je! Zjištění je však překvapivější, než si vůbec tahle šestnáctiletá teenagera dovede představit.
-- 1. vydání.

-- zdroj: www.legie.info -- méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/139176/promenena-za-soumraku-139176.jpg 4.4163

Údolí stínů (3.)

13.06.2016

božíííí

Roselunda 1928
31.05.2015

Upřímně, přečetla jsem si první díl a myslela jsem si, že tahle série bude jen průměrná snůška bezduchých žvástů. V žádným případě jsem nečekala, že mě to tak chytne. Při čtení jsem sebou cukala, nadávala jsem, chechtala jsem se jak divá. A to dělám jen u fakt dobrých knih, které mě chytnou.

Postavy.
- Kylie? Nebude moje nejoblíbenější postava. Ale je celkem milá. Úplně chápu její chování. A jsem strašně ráda, že se s Ellií skamarádila.
- Lucase jsem si celkem oblíbila, ale ke Kylii se mi víc hodí Derek. Doufám, že něco v dalším díle provede, ať ho nezačnu mít ráda :D
- Derek... Chlapec mě teda zklamal. Dokonce jsem pochybovala, jestli si zaslouží, abych si ho představovala jako toho nejúžasnějšího zpěváka pod sluncem (uznejte, že Scott Hoying prostě jako elf vypadá! :D :D to, že je blonďák, nehraje roli.). Ale nakonec mě přesvědčil, že je pořád můj favorit. Asi proto, že si ho představuju jako Scotta. :D
- I když se tam Derekova máma objevila jen na půl stránky, tak jsem málem umřela smíchy :DDD
- Miranda se konečně dokopala k tomu, aby podnikla něco s Perrym. Konečně! :D Tuhle čarodějku mám taky ráda :D
- Perryho, kterého jsem ve Zrozené nesnášela, jsem si taky nečekaně oblíbila.
- Della taky moc fajn holka :D
- Holiday mám ráda.
- Burnetta taky.
- Jane Doe (nemůžu si vzpomenout na jméno) jsem si taky CELKEM oblíbila :D
- A Ellie. Nerozlousknutelný oříšek. Nesnášela jsem ji. Ano, zpočátku jsem tuhle hrozně milou upírku nesnášela :D jak překvapivé. Ale bylo mi jí hrozně líto.

Co se mi líbilo?
1. Jak už jsem říkala, to, že se Kylie s Ellií skamarádily.
2. Napínavé, četlo se mi to dobře.

A nelíbilo?
1. Derekova blbost -_- :D
2. Zpočátku Ellie.
3. Občas mi teda dělalo problém se začíst.
4. Vy tady píšete "Hurá, už víme, čím Kylie, to 'neurčité strašidlo' (tak to nazýval můj táta :D) , je!!!' A my se dozvíme jedno slovo. Úplně na konci. Ano, vadilo mi to. Nedalo mi to skoro žádné informace.
5. Už mě štve ten milostný trojúhelník. Zabte někdo Lucase.

A to je skoro všechno. Ještě... je mi hrozně líto, že se do knihovny dostanu až příští čtvrtek. Chci, aby se Lucas na Kylii vytentoval a ona byla s Derekem.

mišule5
01.03.2015

Super, super a ještě jednou super! Další díl mě čím dál více napínal a překvapoval! :-o Kylie se dozví co je zač a Derek jí dává najevo, že ji miluje :-) Jsem zvědavá koho si nakonec vybere, protože oba jsou skvělí :-P(osobně by se líbil více Derek :-P)
Hodnotím pěti hvězdičkami a opět doporučuji!!!

Aléda
29.10.2014

Oh, tak konečně už víme čím Kylie JE!! Konečně se to v tomto díle prozradí. Sice se ještě tak úplně neví, co dokáže, ale v dalším díle se to určitě dovysvětlí, co to vlastně znamená a kým je. Jinak zase super díl a už jsem se hned vrhla na 4. V tomto díle byla Kylie hlavně s Lucasem, ale uvidíme pro koho se definitivně rozhodne. Děj už je napínavý čím dál víc. Líbí se mi, když Kylie řeší různé hádanky a na konci mě prostě vždy šokuje, jak to dopadne:) Tady zase nejde dát nic jiného, než 5* a doporučit!

Teraslík
01.06.2014

Tohle je skvělej díl. Jednu chvíli jsem u něj brečela a druhou jsem se smála. Naprosto mě šokovalo so je Kylie zač. Ještě teď mám z ní husí kůži. Jsem moc zvědavá jak to bude pokračovat. Velice doporučuji.

angelbooks
21.05.2014

U téhle knihy jsem se občas cítila jako na vlnách. Občas mě to bavilo občas ne :), neříkám že je špatná ale někdy mě to prostě nebavilo.
Trochu mi vadil konec ( ty smutné části, ti co to četli už vědí :( co myslím ).
I když konečně taky prinesl ovoce :D už vím co je ale co to znamená? :D :D. Toť otázka no snad se to dozvím z dalších dílů :D.
Knihu doporučuji :). Ne pro každýho může být OBČAS nudná jen pro mě. ( vlastně byla jen Opravdu Jen Někdy nudná :)))) ).

DajaF
03.02.2014

První polovina mě příliš nebavila, ale druhá se pořádně rozjela a odhalila něco málo tajemství...určitě si přečtu další díly

Rose18
28.09.2013

Třetí díl série Údolí stínů byl trochu slabší než ten předešlý. Několik věcí se už začíná celkem vyjasňovat, ale vsadím se, že celou pravdu odhalíme až v posledním díle této série.

kleria
20.08.2013

No no.. tenhle díl rozhodně nebyl pro mě ten nejlepší, podle hodnocení jsem tomu dala stejně jako prvnímu dílu a pravda je že se mi líbily celkem podobně :)), druhý díl zatím pro mě vede :)), jsem zvědavá co se bude dít dál a co se ještě všechno stane :)), nejvíc jsem zvědavá na náš milostný trojúhelník a doufám že to dopadne tak jak bych chtěla já :DD. Z anotace se dovíme to, že se dovíme co je Kylii vlastně zač, a když jsem knihu měla skoro dočtenou, tak jsem si říkala hm.. já jsem asi blbá ale já pořád nevím co je Kylii vlastně zač a najednou BUM... :DD, nebojte nikomu to neřeknu, ale tak mi to přijde takový zvláštní, no doufám že víc na toho řekne další díl, kterej si na 100% přečtu ;). DOPORUČUJI!!!

NikinkaFantasy
30.06.2013

Tak tenhle díl se mi asi nejvíc líbil, kvůli tomu, že Kylie se víc přikláněla k Lucasovi, než k Derekovi a celkem jsem zírala, když se Kylie dozvědělo co je vůbec zač. No posuďte sami.

ciniminisek
13.01.2013

Výborný díl, troufám s říct, že nejlepší. Nemůžu se dočkat dalšího dílu, je stále tolik otázek bez odpovědí. Moc se těším jak to vše dopadne. Nejen náš milostný trojúhelník.

nadpřirozené bytosti

Christie Craig