Ta maličká,ta je má

Ta maličká,ta je má https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265118/bmid_ta-malicka-ta-je-ma-265118.jpg 4 13 7

V pásmu čtyřiadvaceti kapitol sděluje autor vtipně a humorně své osobní otcovské zkušenosti.

Leona333
15.10.2023 4 z 5

Úsměvná, odpočinková četba, která je díky ilustracím od Heleny Zmatlíkové, nezapomenutelná.
Navíc jsme si ty krásné obrázky v knížce, kdysi s bratrem barevně vymalovali, takže kočárek měl světlehnědou barvu, miminko bylo celé do růžova... a ty sukně a kabáty dospěláků... Prostě barevností - kreativností..., nadčasová, módní nádhera. : )

ferda16
17.12.2021 5 z 5

Knížku jsem objevila náhodou u mamky v knihovně a jsem za to ráda. Krásná knížečka plná milého, laskavého a úsměvného humoru. Sama jsem čerstvě mámou, takže jsem si knížku opravdu moc užila, i když je z jiné doby nebo právě proto.... :-)

Mvek
06.07.2021 3 z 5

Čekal jsem víc humoru, ačkoliv jsem to četl s roční dcerou na hřbetě... V dnešní době mi taková knížka přijde příliš tuctová a zajímavá spíš jen tím, jak se medicína i společnost změnily.
A tím, že jsem čekal víc humoru nemyslím zase něco ve stylu Šimka a Grossmana, ale spíš jako Achille Gregor a Čtyři jedou za obzory.

Nartaya
03.08.2017 5 z 5

Zasmála jsem se, knížku jsem objevila doma úplnou náhodou při hledání jiných pokladů :-) Jelikož máme doma právě dvouletou holčičku, kniha mi byla o to bližší :-) Taky ale máme téměř šestiletou...
A vůbec pohled do minulosti, kdy si ženy v porodnici pět dní v klidu odpočívaly, zatímco dnes odrodíte a za chvilku už máte uřvance na krku...

bábuška
26.02.2017 4 z 5

Krásné ilustrace Heleny Zmatlíkové a trampoty novopečeného tatínka.

aneleh18
12.02.2014 5 z 5

Nedávno jsem ji objevila ve věcech po mamince. Už jen z nostalgie, ale i pro miloučké čtení dávám 5 x hvězdičku.

vitavita
31.05.2012

Mile a příjemně se čte ...