Ta druhá

Ta druhá https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417821/bmid_ta-druha-w8z-417821.jpg 4 104 26

"Thriller o smrtících ambicích, podvodu a zradě od autorky knihy Přítelkyně" Carrie je úspěšnou televizní producentkou, která má perfektní život a perfektní manželství. Přestože se s manželem Adrianem už před lety rozhodli, že nechtějí děti, zjistí, že je těhotná. V náročném zaměstnání plném konkurence, se dívá na období mateřství s obavami. A pak na scénu vstupuje Emma jako Carriina náhradnice. Stále více izolovaná od Adriana i od svých kolegů začíná Carrie věřit, že Emma má jasný plán. Chce její práci. Nebo víc než to?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , XYZ (ČR)

The Temp , 2018

Dandy1
27.11.2019 3 z 5

Ten konec byl docela odfláknutý. Kdyby si s ním autorka více pohrála, mohlo mít hvězdiček i pět.

Heli20
24.11.2019 5 z 5

Originální zápletka a překvapivý závěr.Trochu mi chyběl popis toho,co se Carrie v jejích 17letech stalo,ale jinak moc čtivě napsaný příběh.

ilovebook88
24.11.2019 4 z 5

Kniha zaujímavá, záver nečakaný..hlavne postavy ma moc nenadchli, hlavne ich správanie.

Ivulka432
25.10.2019 5 z 5

Příběh se odehrává v neotřelém filmové a produkčním prostředí - konec fakt nečekaný - přečteno prakticky na jeden zátah - doporučuji.

mysterygirl
13.10.2019 4 z 5

Nejdriv jsem se prokousavala začátkem ,opet dalsi nesympaticke postavy. Nemela jsem oblíbenou zadnou.Ale zhruba od pulky to svistelo a zaver-parada.

Kočička911
09.10.2019 5 z 5

Pro mě odpočinková knížka.
Četla se uplně sama. Za 2 večery nebylo co číst :)

Hlavní hrdinka Carrie mi byla velice sympatická a občas mi jí bylo hrozně líto..
Domluvili se s mužem, že nechcou děti, ale bohužel nebo snad i bohudík, Carrie otěhotní.
První měsíce s malým Rorym jsou pro ni velice náročné a její muž Adrian se ani po narození chlapečka nedostal do role otce.
Bohužel i takoví chlapi existujou.
Do práce místo ní přiberou mladou, nadanou Emmu, která práci zvládá víc než dobře..
Jenže..
Stane se pár chyb, vlastně jedna veliká a vše je špatně..
Ale Carrie se nevzdává a všemu přijde na kloub.

psychologické thrillery thrillery pro ženy

2018  77%Přítelkyně
2019  74%Ta druhá