Hříšné tajemství

Hříšné tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177431/bmid_tajnosti-hrisne-tajemstvi-sBy-177431.png 4 226 51

T.A.J.N.O.S.T.I. série

< 2. díl

Romantické, dobrodružné a sexem nabité pokračování jedné z nejžhavějších erotických sérií Cassie Robichaudová se stále vzpamatovává z nedávného milostného zklamání. Vstoupí do služby záhadné organizace s názvem T.A.J.N.O.S.T.I., která pomohla probudit její nejhlubší sexuální fantazie. Nyní je řada na Cassie, aby vedla nejnovější kandidátku skupiny, Dauphine Masonovou, a pomohla jí roznítit její sexuální touhu a najít sebedůvěru pro nový vztah. Obě ženy se pohybují na spletité cestě vášní a doufají, že objeví to, co skutečně chtějí od života a od lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Secret Shared , 2011

Pauvka
07.11.2023 4 z 5

Nemam rada otevrene konce, kdyz neni dalsi dil.. pribeh se mi ale libil :)

CiaKawlone
11.10.2023 3 z 5

Tak tohle mě tedy nebavilo. Tuhle literaturu vyhledávám, ale střídání postav mě prostě vždycky odradí. Po předchozím dílu jsem tomu chtěla dát šanci, ale vůbec mě to nezaujalo. Celé je to takové uvařené z vody. Otevřený konec navíc napovídá k dalšímu pokračování, které ale není.

p.pavlina
25.08.2022 4 z 5

(SPOILER) Celkem povedené pokračování. A abych řekla pravdu, docela mě zklamal konec, neb jsem u těchto typů knih zvyklá na happy end a ono nic. No, nějak to přežiju.

Fidibus
22.08.2022 4 z 5

(SPOILER) Cassie tentokrát stojí na opačné straně a zasvěcuje další adeptku. Bohužel se vše urychlí, ale ona svou lásku najde. Tato Cassie se zmítá mezi dvěma muži... A otevřený konec .
Opět čtivé, odpočinkové, doplněk k 1. dílu.

Jita160
09.01.2022 4 z 5

A je tu další povedená série s otevřeným koncem bez pokračování. Líbilo se mi že to není úplně klasická erotická knížka a žili spolu až na věky.
Tady mě docela rušilo jak se střídali obě hrdinky ve vypravování někdy jsem se úplně ztratila, protože jsem nevěděla jestli je to o Cassie a nebo o Dauphine.
A co se týče mužů Will určitě ne já si oblíbila Jessiho.
Ale i tak se mi to moc líbilo.

georginaa
18.11.2021 3 z 5

To už mě tak nebavilo jako u prvního dílu. Stále se opakovaly dialogy, nic už vás nepřekvapí a i když to bylo čtivé, pro mě už to bylo nudné. Myslela jsem, že by mohlo být více akčnosti, taková ta drzá hravost, což nebylo. No nic, jsem ráda, že ani není pokračování, to bych asi už nedala.

dooky
29.09.2021 4 z 5

Pro mě rovnocenné hodnocení jako u prvního dílu. Čtivé, erotické, i když bych si dovedla představit propracovanější sexuální scény. Nicméně konec zůstal otevřený a to mi kazí dojem, vzhledem k tomu, že u nás další díl nevyšel.

cukrovka
14.07.2021 4 z 5

Čtivá erotická oddechovka. Příběh je zajímavý prolínáním příběhů dvou hrdinek. Škoda, že konec je otevřený a další díl u nás nevyšel.

Ka-čí
06.11.2020 3 z 5

Tento díl jsem četla hlavně že zvědavosti a sama za sebe můžu říct,že první díl byl mnohem lepší.. tady už vás nic nepřekvapí...

Jiřina18
22.09.2020 4 z 5

Řekla bych, že se četla líp než první díl. Líbilo se mi, že to bylo i z pohledu Dauphine, ale konec mě zklamal

Welinie
16.07.2020 3 z 5

Příběh se odehrává tentokrát ze dvou pohledu. Chvílemi jsem se ztracela, či pohled vlastne čtu, jak mi to stale splývalo v jeden. Druhý dil T.A.J.N.O.S.T.I. mne uz tak nenadchl. Scény se často opakovaly, slova taktéž. Už jsem v tom nevidela takové překvapení, jako u prvního dílu. Zachraňuje to celkem zajímavý konec.

Myška43
05.03.2020 4 z 5

Opět mě kniha nezklamala, obě knihy stojí za přečtení.Doporučuji!!!

pegasek
07.10.2019 4 z 5

Ke knize jsem prisla ciste nahodou,upoutala me svou obalkou,Kniha se mi libila-neni to takova ta typicka eroticka kniha,je v ni neco vic,prvni dil jsem necetla,ale i tak jsem z ni nadsena i kdyz zaver byl dost spatny,presto doufam ze je dalsi dil

Melaanie
10.04.2019 5 z 5

Druhé pokračování bylo také fajn jako oddechovka.

havrmoni
08.01.2019 4 z 5

Tohle se mi líbilo už méně i když se to taky dobře četlo. Jen mě trochu rozptyloval příběh Dauphine, protože jsem byla natěšená na Cassie a napnutá jak to s ní bude dál.
Jsem skoro u konce třetího dílu a tady bych dala ještě o *méně. Za mě už moc zamotané a příběh Solange, který se střídá a prolíná s Cassiiným se mi nelíbil. Taky je úplně jiná než byla Dauphine a Cassie než přišli do T.A.J.E.M.S.T.V.Í, jako by to vlasně ani nebyla typická kandidátka do tohoto spolku. I ty její fantazie, krom té první, jsou takové bez ,,šťávy".

Evitsa
11.12.2018 3 z 5

Je fajn ,že kniha byla ze dvou pohledů,ale na druhou stranu příběh Dauphine byl hodně odlehčen jak už bylo řečeno níže.
Určitě plus je,že se fantazie neopakují a nikdo z nich nedělá to samé jako ostatní jak je u jiných knih ,,normální"(všichni mají rádi jednu polohu).
Konec knihy nebyl tak ,,šťavnatý" jako u první knihy a Will se zachoval jako klasický chlap,jak může soudit,když má sám máslo na hlavě a cítit se ublíženě ....???
(To jako doufal,že bude na něj čekat v celibátu až do smrti?)
Škoda,že ani jednou "o svou" lásku nebojuje,když jí tak miluje jak tvrdil...

Zajímavost je určitě polévka GUMBO,která je typická pro oblast Louisiany (New Orleans),která se ještě rozděluje na Kreolské gumbo a na Cajunské gumbo.

Luucieee
04.10.2018 5 z 5

Druhý díl mě bavil stejně jako první. Těšila jsem se, že vše u Cassie dobře dopadne a ono prd..

Evka3814
17.08.2018 4 z 5

Tento díl byl hodně o citech,ale i tak to bylo fajn čtení. No ale ten konec ten byl unáhlenej a trochu nedokončenej i když překvapil vývojem

monika7214
02.07.2018

Skvělá kniha, akorát mi přijde, že první díl byl o něco lepší.
Chci se zeptat, jestli bude další díl nebo tímhle se to ukončilo? Děkuji

Laughtubbe
11.05.2018 4 z 5

Slabší díl. Konec se mi absolutně nelíbil. Ten muž, o kterého hlavní hrdinka stojí, se zachoval podle mě jako hlupák. Ale to je asi jen můj názor. Fascinovala mě Cassie jak to zvládla se svou svěřenkyní i se svým životem. I jak se poprala na konci se svým rozhodnutím.

sex pro ženy erotika kanadská literatura romantika

L. Marie Adeline (p)
kanadská