Synchronicita

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Synchronicita je pojem, který vymyslela kapacita takového kalibru, jakou byl C. G. Jung, jehož sotvakdo může nařknout z potřeštěnosti nebo bezhlavé víry v kdejaký nesmysl. A o co se vlastně jedná? Přemýšleli jste někdy o podivných náhodách, které se čas od času každému přiházejí? Jejich řetězce bývají mnohdy tak bizarní, že se i tomu největšímu skeptikovi vloudí na mysl otázka, zda se to všechno opravdu může dít jenom ?náhodou?. Psychoterapeutka a astroložka Deike Beggová, se ale rozhodla, že se s pouhým vyprávěním o neuvěřitelných shodách okolností nespokojí. Jakkoli to vypadá nevědecky a nemožně, realita našich vlastních životů nám naznačuje, že ?kdesi? funguje ?cosi?, jakási mocná síla, nebeský počítač, jiný svět, který nad námi bdí, vede nás a posílá nám zašifrované vzkazy. Autorka téhle ojedinělé, objevné knížky nás naučí, jak co nejlépe naslouchat, jak otevřít duši i mysl jemným nápovědím ?z druhé strany? a jak toho všeho využít k vlastnímu prospěchu. Budete-li mít oči otevřené a nepřehlédnete směrovky, které vám synchronicita staví do cesty, ušetříte si mnohdy bolestné zajížďky nebo dokonce pochroumané karoserie na silnici života a vydáte se dál po rovnější, zábavnější a slunečné cestě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100636/synchonicita-100636.jpg 3.816
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Metafora
Orig. název

Synchronicity, 2001

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Synchronicita

Přidat komentář
Hella
25.05.2019

Už delší dobu se o tento jev, fenomén, úkaz či jak nenáhodné náhody nazvat, zajímám. Tahle kniha mě zčásti nadchla - skutečně je tu dobře vysvětlena podstata, na druhou stranu je kniha přespříliš zahlcená osobními příběhy autorky, z nichž minimálně polovinu bych jako dílo synchronicity spíše neviděla...

Danafantom
16.03.2019

Milá knížka, útlá, za chvilku přečtená...


Sygi
01.02.2019

Kniha poskytuje velmi dobré náhledy na koncept synchronicity, při některých poznáních člověku zůstává rozum stát. Možná bych ocenil více prostoru pro ten koncept jako samotný, na úkor vlastních příběhů autorky, jejichž autenticita je založena pouze na víře čtenáře v ně.

HannyC
13.04.2015

Všechno má svůj čas ... a já to pochopila až s touto knížkou :) Doslova mi padla do oka v levných knihách ... byla totiž poslední ... a stála pouhou dvacku ... neodolala jsem ... a ona mi můj "dobrácký" čin vrátila se vší parádou :) ... po přečtení pochopíte, že všechno má nejen svůj čas, ale i smysl a hlavně, že OPRAVDU NIC NENÍ NÁHODA ... ale to vám dojde až tehdy, když o věcech minulých začnete "vnitřně" přemýšlet ... HODNĚ ŠTĚSTÍ!

LenysekC
03.07.2014

Váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, protože na jednu stranu s obsahem souhlasím, na druhou se mi však zdá, že autorka už to trochu přehání a vidí znamení skoro ve všem. Ale pokud jí to vyhovuje, proč ne, každý máme tu míru prostě někde jinde.

modranka
04.09.2012

Prvý raz sa mi dostala do rúk kniha o synchronicite napísaná pútavým spôsobom. Zistila som, že po jej prečítaní som viac vnímavá a vždy keď náhoda pripraví okamih synchronicity si na tento zvláštny jav spomeniem. Naučilo ma to chodiť s otvorenými očami. Napriek tomu som dala len 4 hviezdičky, lebo očakávam, že sa na trhu objaví ešte niečo úžasnejšie.

Doporučujeme

Celestinské proroctví
Celestinské proroctví
Pátá dohoda
Pátá dohoda
Jak si správně přát
Jak si správně přát
Schody do nebe
Schody do nebe

Štítky

synchronicita

Autor knihy

Deike Begg
anglická

Kniha Synchronicita je v

Přečtených22x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených1x
Knihotéce9x
Chystám se číst13x
Chci si koupit2x