Aincrad 2

Aincrad 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503584/bmid_aincrad-2-ibd-503584.jpg 5 21 4

Sword Art Online série

Hlavního hrdinu příběhu o smrtícím MMORPGčku Sword Art Online, ze kterého se do jeho pokoření nelze odhlásit, už známe. Kromě něj a dalších dobyvatelů z první linie v něm ale uvízlo i mnoho jiných hráčů s různými povoláními a vlastními příběhy. Druhá kniha vám představí epizody z krutého, ale přesto radostného herního života čtyř takových uvězněných dívek, které se ve hře setkaly se sólistou Kiritem: krotitelky šelem Silicy, kovářky Lisbeth, záhadné dívky Jui a Sači, na jejíž osud Černý šermíř nezapomene do konce života.... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Crew

alishek
02.04.2023 3 z 5

Druhý díl mě už tolik nebavil jako první, protože se jednalo o vedlejší příběhy, ač zajímavé, tak mě tolik nezaujaly.

Sybelle
21.02.2023 4 z 5

Jedná se o sérii 4 vedlejších příběhů ze světa Sword art on-line. I když je Kirito hlavní postavou, příběhy ukazují životy hráčů, kteří nebojují v první linii a z jakéhokoliv důvodu se tam nechystají. Osobně se mi líbily nejvíc poslední dva. Jako celek všechny kapitoly doplňují pěkně hlavní příběh a dozvíte se další informace o tom, jak věci ve hře fungují. Snad se dočkáme dalšího dílu z této série.

Geramon
20.02.2023 5 z 5

Skvělé, skvělé. Doplnění informací z první knihy.
Mě se to prostě líbí.

denoush
09.02.2023 5 z 5

Skvělý díl. Trochu jsem se bál, že kniha bude pokračovat, tam kde skončila a že to bude samá slaďárna. Nakonec jsem byl příjemně potěšen a překvapen, když jsem už u první kapitoly zjistil, že se děj odehrává pořád ve hře. Je to taková retrospektivní sbírka příběhů, ve kterých Kirito nějakým způsobem figuruje. Tyto příběhy jsou zajímavé, napínavé a vtipné.

Reki Kawahara
japonská, 1974