Farma v údolí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vítejte ve Swell Valley, kde o skandály není nouze. Farma Wraggsbottom, obklopená malebnou krajinou a pitoreskními vesničkami, je pro Gabea a Lauru Baxterovy to nejdůležitější na světě. Láska a tradice jim však složenky nezaplatí. Naštěstí Laura dostane nápad, že se o tajemství svého šťastného (i když občas trošku zabláceného) venkovského života podělí se zbytkem světa: chystá se natočit reality show, která má zachránit celou farmu! Jenomže všetečný nový vikář Bill Clempson se rozhodne, že se stane vůdcem protestů proti pořadu. Náhle je vesnice rozdělená na dva tábory; dokonce i Gabe je rozpolcený mezi nově nabytou slávou a spokojeným starým životem. Dokáže Laura tuto bouři ustát, když je v tolik sázce pro její vesnici i manželství, nebo se její skvělý nápad promění v její nejhorší chybu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288115/farma-v-udoli-kL2-288115.jpg 3.535
Série

Swell Valley 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, BB art
Orig. název

The Show, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Farma v údolí

Přidat komentář
luciefeix
11.03.2018

Až poté co jsem knihu začla číst jsem se dozvěděla že se jedná o druhý díl . Na mě moc postav a ztrácela jsem se v ději . Postavy nijak nebyli odděleny .

L.Helena
21.01.2018

Přečetla jsem od Tilly B. skoro všechno, ale toto považuji za nejslabší. První půlkou knihy jsem se jen tak tak prokousala, teprve druhá půlka se četla dobře, měla spád a zajímavé dějové zápletky.


marwinmh
02.03.2017

Kniha se nesla v příjemném duchu, byla čtivá a plynulá, nápad s reality show z prostředí farmy mi přišel zajímavý, příběh "popelky" Magdy a bohatého Mila byl spíše pohádkový a stejně jako bez několika nevěr bych se bez něj v knize obešla. Jednoduše je to kniha, kde se svého HappyEndu dočkaly téměř všechny postavy objevivší se v knize.

dorkas
17.02.2017

Oproti prvému dielu sa mi to zdalo oveľa zaujímavejšie. Možno to bolo tým, že už som si zvykla na niektoré postavy a ľahšie sa mi tým pádom orientovalo v celej tej spleti postáv. Nevlieklo sa to tak ťažkopádne ako v prvej časti, navyše ma neubíjalo to neustále hádanie a iskrenie medzi Tatianou a "starým" Cranleym :)

"Dvojka" bola písaná vynikajúcim štýlom - celé prostredie anglického vidieka (vrátane farmy, kostola, hostinca ako i honosného sídla Eddieho Rýchlika) sa mi premietalo pri čítaní na stránkach knihy. Človek má pocit, akoby vo Swell Walley naozaj žil a bol súčasťou miestnej komunity... Za mňa 4 hviezdy, na ktorých budem trvať aj po opakovanom prečítaní knižôčky!

Toffee
30.12.2016

Velmi, ale velmi nenáročná oddechovka. Vlastně harlekýnka, která se tváří, že je něco víc. Dost mě štvalo neustálé uvádění značek všeho (dostávají spisovatelé peníze za reklamu?) - když si postava po běhu nesundává tepláky, ale "tepláky XY", sedačka v pokoji je značky XY a je na ní potah firmy XY, protože ten je nejlepší..... A samozřejmě spoustu klišé - všichni muži jsou krásní, charismatičtí a velmi sexy, ženy jsou také atraktivní a vesměs i elegantní (až na jednu výjimku, co nemá vkus). Prostě knížka, která se dá rychle přečíst, není třeba zapojit hlavu, projde vámi a zmizí. To se taky někdy hodí.

putpuda
02.11.2016

Opět jedna z těch slabších. Ani Dědictví mě moc nebavilo. Ale sestry Bagshaweovi mám ráda, takže jsem samozřejmě sáhla po nové knize. Čtivý styl, jako u každé knihy, ale bylo to takové laciné, povrchní....
Rozhodně má mnohem lepší knihy (Anděl temnoty, Hradba mlčení...)

jluky
28.09.2016

Aj keď sa mi viacej páčilo"Dědictví", bavila som sa...možno aj vďaka skvelým dialógom.....

alnahu
23.09.2016

Za mě zklamání v knize jsem se ztrácela a nedokázala se začíst.

1