Tanec vášní

Tanec vášní https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39632/bmid_tanec-vasni-qP0-39632.jpg 4 188 15

Swanleovy staré panny série

1819 Londýn, Anglie Clara Stanbourneová má dost starostí s provozem polepšovny pro mladé kapsáře, ale teď se zdá, že jí přibudou ještě další potíže. Hned v sousedství se totiž usadil záhadný kapitán Morgan Pryce a zcela zjevně obchoduje s kradeným zbožím. Ten hezoun se ovšem šeredně mýlí, když v ní spatřuje křehkou květinku, kterou lze oblouznit něžnými slůvky a nevyřčenými sliby. Ne, Clara za nic na světě nedopustí, aby svedl její svěřence zpátky na scestí! Jak má ale s Morganem vést nesmiřitelný souboj, když se jí při pouhém pohledu na něj zastaví srdce? Morgan by Claře tak rád řekl, jak se ve skutečnosti věci mají, ale nemůže, protože by to ohrozilo jeho poslání: odhalit známou zločineckou bandu. Měl by se soustředit na plnění úkolu, ale jeho myšlenky až příliš zaměstnávají smělé představy, jak nádherné by bylo držet Claru v náručí a ochutnat její svůdné rty... Zvítězí v něm smysl pro povinnost, nebo hlas srdce?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

Dance of seduction , 2003

bezzink
07.04.2024 4 z 5

Dalsi pekny pribeh. Male bezvyznamne plus ma u me Clara, ktera zvladala muzskou anatomii o dost lepe, nez jeji predchudkyne v serii.

rampapa
13.05.2023 5 z 5

Moc krásný příběh. Morgana jsem si oblíbila už v předešlém dílů a teď ho mám ráda ještě víc. Claru jsem si hned oblíbila. Moc se mi líbil jejich příběh o lásce. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

kacenka6144
07.01.2022 5 z 5

Zamilovaný román s menší detektivní zápletkou. Lady Clara a Morgan tvoří nesourodý pár, který se vhodně doplňuje. Jako dvojice mi přišli zábavní a milí. Jsem zvědavá na poslední díl celé série.

moudivlacek
31.07.2021 5 z 5

Příjemný příběh, který i přes typické znaky červené knihovny má pro mne i hlubší význam. Každý má svou minulost, ale více záleží, jak žije nyní a jaký je teď. A také na tom, že takové srdce Clary je výjimečné a je třeba si jej vážit a nenechat uniknout. Morgan se sice Claru snaží přesvědčit o tom, jaký lump nejvyššího kalibru je, ale velmi inteligentní, především však všetečnou a dobrosrdečnou mladou dámu jen tak lehce neoblafne. Je fascinující, že i v té době se našel z bohaté společnosti někdo, komu nezáleželo jen na sobě. A také někdo, kdo se dokázal odrazit ode dna.
Na knihu mi zůstanou příjemné vzpomínky. Ráda se k ní vrátím.

katkaq
05.04.2021 4 z 5

Rozhodně patří mezi lepší díly série. Příjemně mě překvapila hlavní hrdinka. Oproti ostatním hrdinkám byla inteligentní a ne moc naivní. Věděla, co chce a šla si za tím. Zasazeno do zajímavého prostředí s zajímavým pozadím příběhu. Povedená oddechová kniha.

petraj30
14.08.2019 4 z 5

Krásná kniha, mohu jen doporučit

Terisek99
03.12.2018 5 z 5

Krásná kniha. Mohu jen doporučit. Stojí za to aby byla přečtena více než jednou. :)

Maruš.D
04.09.2018 5 z 5

Na tento díl jsem se velmi těšila. Dobrodruh Morgan a neohrožená lady Clara.. parádní dvojice. Milovala jsem osobnost Clary za to, jak si stála vždy za svým a její šlechetnou duši a Morgena za jeho ochranitelské pudy. Super, super, super čtení :-))

vcielka
31.08.2018 4 z 5

Este lepsie ako treti diel. Ale zasa na 5 hviezd to nie je, kedze som citala ovela lepsie pribehy, ktore by uz na 6 -7 hviezd nebolo mozne posunut takze davam 4,5*
Hlavny hrdina sa mi pacil. Kludne mohol viac francuzstiny zapracovat do svojej reci ako len par fraz. Clara bola fajn i ked mi jej prislo trochu aj luto. 28 rokov a prislo mi to ze nema ziadny zivot. Rano sa zobudi, ide medzi deti, vecer pride domov a ide spat. Na ples zavita len ak chce pre deti vybrat peniaze, takze ho cely stravi opat len pracou a nie zabavou. Doma ma otravnu nudnu tetu, ktoru ma sice rada a je urcite mila, ale koho by neotravovalo, keby stale spustila svoje tirady o nudnom napadnikovy, a kedze Clara posobila celkom inteligentne, urcite jej musel liezt na nervy i tetine mdle reci vychadzajuce z jej nie prilis bystreho rozumu. Proste 10 rokov Clarinho zivota za vela podla mna nestalo a preto mi jej prislo dost luto. V podstate nudna tretina zivota.
A opat autorka na zaciatku nacrtla jej zalubu v zbierani rozpravok ale okrem jedneho predcitania detom sa uz viac v knizke neopakovala. Par narazok na Morgana ako vlka z cervenej karkulky vedela autorka prirovnavat aj bez tejto zaluby a aj citat detom by sa bez nej zaobislo. Cakala som, ze bude mat nejake hlbsie vyuzitie, ked uz je tak na zaciatku vyrazne popisane. V tomto ohlade opat sklamanie, rovnako ako pri vsetkych vlastnostiach a schopnostiach ostatnych casti tejto serie. Autorka ma pekny napad ale nedokaze ho vyuzit. Skoda.
Tak isto nechapem tu zaciatocnu a zbytocnu scenu s pravnikom a dedicstvom. Vobec nebola nijak vyuzita neskor v deji. Taka hlucha epizodka v deji, co nema buducnost. Ako Clara ponukla 500 libier Morganovi ale tak ako dcera markiza ich mohla mat aj odinakial. Predsa len prijem mala 1000 libier rocne.
Inak pribeh pekny.

účetní
19.10.2017 4 z 5

Pěkná romantická kniha, Clara se mi celkově moc líbila, její láska a oddanost k opuštěným dětem byla výjimečná, Morgan byl také sympaťák s těžkými ranami na duši, s Clarou k sobě skvěle pasovali takže jak jinak krásná vzájemná láska na konci.

DUNIKO
19.01.2017 5 z 5

Pěkné pěkné pěkné čtení.

miruska1
04.08.2014 5 z 5

Ďalšia skvela knihy tejto autorky,napinava,dobrodružna a romanticka zaroveň.

PomněnkaPrvní
19.05.2013

Clara je až příliš neopatrná, uprostřed noci se sama vydá do temných zákoutí Londýna, vyhrožuje zločinci - no naštěstí je jím Morgan, ze kterého se vyklube tajný agent. Ale jeho minulost tak čistá není, proto si netroufá doufat, že by někdy mohl Claru získat. Romantiky je zde dost, erotiky taky trochu. Vtipných scén zde moc není, ale knížka je čtivá, nudit se nebudete.

Plechovka
22.03.2013 5 z 5

Dobře se to četlo-nic tomu nechybí - romantika, láska, dobrodružství. Co si více přát...

Soptinka
20.03.2011 5 z 5

Tato knížka mne ohromila.Trochu nebezpečí, romantiky a také spalující vášně.Krásná knížka na příjemný večer.