Svůdné zúčtování

Svůdné zúčtování https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230886/mid_sweet-evil-svudne-zuctovani-BIj-230886.jpg 5 782 156

Svůdná trilogie série

< 3. díl

Pekelné zlo ovládá svět a jeho terčem se stala osmnáctiletá Anna Whitová, napůl anděl a napůl démon. Knížata démonů se obávají, že právě ona je tím nefilem čistého srdce z dávného proroctví, který je jediný může vyhnat ze zemského povrchu. A hodlají udělat všechno, co je v jejich silách, aby se jí zbavili. Anna ví, že teď je v sázce všechno. To, jak dopadne rozhodující bitva mezi dobrem a zlem, bude záviset hlavně na ní a jejích spojencích z řad nefilů, potomků padlých andělů. Doufá, že jí sílu dodá láska ke Kaidanovi, synovi Knížete smilstva. Tato láska pro ně ale zároveň představuje smrtelné nebezpečí. Nejen pro ni je ovšem Anna ochotná všechno riskovat. V poslední Svůdné knize, při posledním zúčtování, se nefilští přátelé naposledy spojí, aby bojovali za svobodu celého světa.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Sweet Reckoning , 2014

leuska
20.10.2018 5 z 5

Tak tohle byla snad nejlepší série co jsem kdy četla Těžko se mi s ní loučí a ten konec?! Nádhera!

Steiniglovka
07.10.2018 5 z 5

Na Svůdné nebezpečí jsem narazila náhodou v knihovně, celou sérii jsem zhltla asi za týden a teď už mi všechny tři díly zdobí mou knihovničku. Je to příběh, ke kterému se určitě budu vracet. Četla jsem to s bušením srdce a ten závěr jsem obrečela. Nádhera ????

Lenynek
11.09.2018 5 z 5

Celou sérii jsem přečetla takříkajíc jedním dechem. Nejenže mě tyhle koncepty knih, plné andělů, démonů, nesmírně baví, ale zejména hlavní hrdinka mě překvapila. To jak si autorka pohrála s celkovým pojetím, ve kterém (přestože se jednalo o partu puberťáků) postavy vystupovaly dospěle, Ann byla milá (jako fakt milá!) holka, ke které patří ten správnej bad guy, který není úplně zatracený... Plus ta poselství víry (a to mi občas blikalo v hlavě červeně), která nenásilně dodávala knihám i hlubší význam. Wendy je talent.

Pawel973
03.08.2018 5 z 5

právě jsem to dočetl nemám slov ☺️... další nádherná série kterou jsem přečetl za 2 dny jediný co mohu téhle sérii vytknout je málo akce ale jinak pecka

sd1992
25.07.2018 5 z 5

Úžasný! Nejlepší díl. Je mi hrozně líto, že je konec! Ale zakončení bylo opravdu skvělý.. :-) Moc se mi to líbilo. Určitě se k sérii časem vrátím. Miluju Kadeina a Kopeana forever.. :-D

Mathiel
24.07.2018 5 z 5

Tak to byla jízda! Skvělé zakončení trilogie, i oči mi slzely. Mrzel mě osud některých mých oblíbených postav, ale na druhou stranu mě velmi potěšilo, že jeden z nefů pocházel z České republiky :o).

an91
16.07.2018 5 z 5

Ani třetí díl mě nezklamal. Celou trilogii jsem přečetla během pár dní a určitě se k ní budu jednou vracet. Čtivé, napínavé, chvílemi smutné, ale to už k tomu patří. Za mě si celá série zaslouží 5* :-)

chmelda212
08.06.2018 3 z 5

Celou sérií jsem proplula snad na jeden nádech. Knihy se četly krásně, příběh byl taky fajn .. jen mě malino zklamalo ono poslední zúčtování.. čekala jsem více boje, více napětí.. nicméně i přes to, jsem se dočkala lovestory jak z harlequinky, happy endu a určitě se k této sérii nabudúce vrátím a ráda si to celé připomenu znovu.

Happymom
27.05.2018 5 z 5

Celá série mě bavila, přečetla jsem jí jedním dechem.

zinon
09.05.2018 5 z 5

Tento závěrečný díl se nesl v příjemném napětí a i když to konečné zúčtování bylo takové nic moc bych řekla, tak jsem to probrečela....to s Patti a tou holčičkou na konci mě rozsekalo :) Pěkné zakončení série.

brzda.
23.04.2018 5 z 5

Asi nejlepší série co jsem kdy četla...

Abnička
30.03.2018 5 z 5

Já k této sérii nemám slov. Naprosto mne dojala. Fakt jsem to nečekala. Myslela jsem si, že jde zase o nějaký tuctový román napsaný příšerně.. NE!
Troufám si říct, že tato kniha (ostatně jako celá série) je dokonalá!
Troufám si říct, že je to jedna z nejleplších YA knih, které jsem kdy četla.
Kniha ve mně vzbudila takové emoce, jako snad žádná kniha..

Hlavní postavy jsou velmi sympatické - nejsou to nějací puberťáci s vymytým mozkem, jak je u hodně YA běžné..

A ten závěr? Přestože jsem ho očekávala byl grandiózní!

Tuhle sérii miluji a rozhodně jsem ji nečetla naposledy!

ivedoo
30.01.2018 5 z 5

Úplně nejlepší zakončení trilogie. Asi nejlepší díl ze všech 3. Tady se už to všechno pořádně rozjelo. Sice idylický konec až moc, ale ty já ráda :D Při posledních stránkách ukápla i ta slza. Určitě za to stojí si to přečíst. Byla to nádhera.

LucyBooks
13.01.2018 5 z 5

Poslední díl byl úžasný, krásné zakončení, i když dojemné :-). Přečteno za jeden den.

Dakarianna
09.01.2018 5 z 5

Pro mě těžké loučení s nádhernou trilogií. Třetí díl rozhodně nezklamal, naopak za mě byl nejlepší. Neskutečně čtivé, příběh vás prostě pohltí.

n.jankovcova
01.01.2018 5 z 5

Tady opravdu nemám slov. Tahle série mě tak chytla za srdce, že na ní budu ještě dlouho myslet. A určitě si jí ještě několikrát přečtu. Jedním slovem prostě opravdu dokonalé.

Siwan
20.11.2017 3 z 5

Přečetla jsem celou trilogii - nebudu tady hodnotit jednotlivě, ale myslím, že mluví za vše, když řeknu, že jsem ji přečetla za tři dny. Prostě je to čtivé, odsejpá to. Místy mi to přišlo lehce překombinované, ale jako celek to fungovalo.
Rozhodně zajímavý námět. 3,5 hvězdy za nápad, spád a fajn hrdinku.

TerezaMondeková
16.11.2017 5 z 5

Doufala jsem, že poslední díl bude skvělý a jsem moc ráda, že jsem nebyla zklamaná. Opět nechybělo nebezpečí, napětí, dobrodružství, láska, přátelství, romantika, drama. I slza ukápla. Na konci a i u epilogu, který byl krásný a dojemný. Mrzí mě, že je konec celé série. Ale jak se říká... všechno hezké jednou končí.

mari666
04.11.2017 5 z 5

Serie sice nemá tolik knih jako od jiných spisovatelů, ale báječně se čte. Má hezký příběh. Moc se mi líbí

Shanib
26.10.2017 5 z 5

Tuto trilogii jsem obcházela už hodně dlouho. Když jsem hledala nějaké nové knížky s dobrým ohodnocením, často jsem právě na tyto tři narážela, až jsem si řekla, že to můžu zkusit. Konec konců vždycky to můžu zavřít. Ahahah, teď se tomu můžu jen smát, protože to byla naprostá pecka. Knížky jsem přečetla snad v rekordním čase, protože to nešlo jinak. Těžko bych hledala něco, co by se mi nelíbilo, a to už dávno nejsem žádný teenager