Svůdné zúčtování

Svůdné zúčtování https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230886/mid_sweet-evil-svudne-zuctovani-BIj-230886.jpg 5 782 156

Svůdná trilogie série

< 3. díl

Pekelné zlo ovládá svět a jeho terčem se stala osmnáctiletá Anna Whitová, napůl anděl a napůl démon. Knížata démonů se obávají, že právě ona je tím nefilem čistého srdce z dávného proroctví, který je jediný může vyhnat ze zemského povrchu. A hodlají udělat všechno, co je v jejich silách, aby se jí zbavili. Anna ví, že teď je v sázce všechno. To, jak dopadne rozhodující bitva mezi dobrem a zlem, bude záviset hlavně na ní a jejích spojencích z řad nefilů, potomků padlých andělů. Doufá, že jí sílu dodá láska ke Kaidanovi, synovi Knížete smilstva. Tato láska pro ně ale zároveň představuje smrtelné nebezpečí. Nejen pro ni je ovšem Anna ochotná všechno riskovat. V poslední Svůdné knize, při posledním zúčtování, se nefilští přátelé naposledy spojí, aby bojovali za svobodu celého světa.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Sweet Reckoning , 2014

sibrinka
04.06.2015 5 z 5

úžastná knížka,líbila se mi nejvíc ikdyž první a druhý díl byl taky užastnej :) škoda že to skončilo :(

ja.nevim
31.05.2015 5 z 5

Naprosto úžasná kniha :) myslíte, že bude 4.díl ? Já teda doufám, že jo.... kniha je spíš pro holky a když to začal číst kamarád, tak jsem se dost divila a pak to okomentoval slovy "Boží" tak to jsem naprosto umírala :D ale proč ne? Ve škole jsme se o tom dost bavili a překvapilo mě( vlastně ne, nepřekvapilo) že určité scény vnímal jako kluk jinak a taky nad tím přemýšlel úplně jinak, z jinýho úhlu a to by proště holku nenapadlo.

muchomurka
20.05.2015 5 z 5

Dočetla jsem :-) Teďka je mi to líto, chtěla bych ještě kousek. Ale dokud jsem neměla dočteno, přišlo mi, že čtu příliš pomalu. Celá trilogie se mi moc líbila, hltala jsem ji jedním dechem. Oblíbila jsem si hlavní postavy, strašně moc se mi líbil humor a škádlení, kolikrát jsem se přistihla, jak se potutleně usmívám. Vyhovovalo mi aji to, jak knížka plynula, nijak rychle, nijak pomalu. A že všechno dobře vycházelo, to mě těšilo, protože knížek, kdy se všechno blbě komplikuje, je hodně. Za mě rozhodně ano a těším se na další knížky od této autorky! :-)

Vendelín2000
15.05.2015 4 z 5

Krásná, čte se jedním dechem, ke konci jsem plakala. Nejdojemnější a nejlépe napsaná kniha v této sérii, přičemž autorka sérii nádherně zakončila. Tedy doufám, pokračování se sem už vůbec nehodí :)

Lee7
13.05.2015 4 z 5

Moc hezké zakončení. Na mě sice krátké, najednou se všechno tak rychle zakončilo a vyřešilo. :) Ale užila jsem si ji. Těším se na 4.díl a pohled do epilogu

Beni
27.04.2015

Lidičky zlatí, ono to má ještě čtvrtý díl :-) vyjde v originálu v září 2015

Marisa
27.04.2015 5 z 5

Knihu jsem dočetla před chvílí a musím říct, že ve mně zanechala stopy. Ne jednou jsem měla nedaleko k pláči :) . Doporučuji :)

sofinka4264
21.04.2015 5 z 5

Nemám slov. Poslední díl skoro jako vždy nejlepší. Anna... Kaidan... Jay... Patti... Marna... Nejdokonalejší postavy. SPOILER. Nemohla jsem nic než zírat do blba, když si Anna měla vzít Kaidana. Neměla jsem slov. Na konci mě píchlo u srdce, že jsem dočetla. Možná to spisovatelka mohla udělat míň pohádkově - Anna se zamiluje do Kaidana, on do ní a jako zázrakem se změní - , ale vlastně to bylo hezký.
P.S.: Wendy začni psát novou trilogii!!

Mudblood
19.04.2015 5 z 5

Já tuhle trilogii prostě miluju!

Betnka81
19.04.2015 5 z 5

Tak tohle byla bomba ! Celá tato série je jednou z nejlepších , co jsem kdy četla a je mi líto , že už je konec , ale někde jsem četla , že V případě plánovaného "4. dílu" této trilogie nejde o žádné spekulace :) Knížka by opravdu měla vyjít, a to u nakladatelství HaperCollins konkrétně 8. září 2015 :) .. V originále ponese název Sweet Temptation a mělo by se jednat o jakýsi "dodatek", ve kterém by měl být odhalen život Kaidena předtím,než poznal Annu, a větší přiblížení epilogu ve Svůdném zúčtování :) , ale nevím , kdy by měla tato kniha vyjít v ČJ.

mišule5
18.04.2015 5 z 5

Zúčtování bylo super! Koncem jsem byla mile překvapená, bohužel mi je líto Patti, že se stala nástrojem, aby odzbrojila Annu, ale musím přiznat, že jsem byla nadšená z této trilogie a těším se na další díla této spisovatelky! :-)

Er.es
18.04.2015 4 z 5

Příjemná trilogie, která mě bavila od začátku až do konce (druhý díl malinko slabší). Rozhodně doporučuji pro fanoušky padlých andělů. Příběh pojat zajímavě a knížata byla skvěle zasazena do dnešní doby.**SPOILER** Mínus jedna hvězda za Patti!!! A docela mě pobavil autorčin úsudek u Marka z České republiky, jehož přízvuk Anně přišel jako ruský :-D:-D:-D Knihu samozřejmě vedlo hříšné trio Kaie, Kope a Blake, kdo by si je nezamiloval, že?:-):-) :-)....

DariDerek
14.04.2015 5 z 5

bomba! recenze v záložkách

Nelly
01.04.2015 5 z 5

Dlouhé čekání na poslední díl mi autorka vynahradila svůdnými kapitolami a úžasným koncem! Připravte si kapesníčky...

Katka14
31.03.2015 5 z 5

Knihu můžu jedině doporučit, je prostě úžasná :-) :-)

ciniminisek
26.03.2015 5 z 5

Svůdné zúčtování i celou sérii doporučuji především mladším čtenářkám, kdy, ale s přečtením neudělají chybu ani starší ženy, s romantickou duší prahnoucí po vtipu a napětí.

Kammci
23.03.2015 5 z 5

Perfektní série!! A parádní happy end :)

helca6016
22.03.2015 5 z 5

Hltala každým dechem!!
Totálně nejlepší kniha, jakou jsem kdy četla!!
Velké doporučení!!! :33

Marillee
21.03.2015 5 z 5

SÉRII DOPORUČUJU!!

Po druhém díle jsem byla trochu skeptická. Jelikož mě narozdíl od prvního a úžasného dílu celkem zklamal (nic moc se v něm nedělo). Takže se mi do třetího dílu nechtělo, bála jsem se, že se to celé pokazí, byla jsem z toho fakt nervózní. Ale to opadlo hned po prvních stránkách, kdy jsem se do čtení zažrala snad ještě víc než u jedničky. :)

Tahle celá trilogie je kouzelná v tom, že se v postavách najdete. Nejsou to totiž žádní superhrdinové, ale normální puberťáci. Chování je reálné a přiměřené k jejich věku, nejsou to žádná slušná dítka jako v jiných knížkách. A co víc, hodně se mi líbilo, že se autorka nebála ani sprostých slov a zvrhlostí některých postav. Působilo to o to víc opravdově a neměla jsem problém se do příběhu vžít. (Například jak Anna v prvním díle je na party, kde ji podstrčí extázi, v tom momentě jsem věděla, že tohle je čtení, které se mi bude líbit.)

Celou sérii si stavím na první místo, co se YA týče. Protože jsem se u žádné jiné trilogie necítila při čtení tak monstrózně šťastná a pobavená, zároveň ale i smutná a dojatá. :)

PS: Všecko v příběhu dává úžasný smysl, nad ničím se nepozastavuje, nad ničím nemusíte přemýšlet a vracet se k tomu, jestli jste to správně pochopili. Jen jediná věc, která se odehrála ke konci, mě zamrzela, protože byla trochu kontroverzní, ale to bych tu spoilovala.

Lentilka2
17.03.2015 5 z 5

Tahle série mě celá opravdu bavila!!!! Nemohu dát jinak než 5 hvězdiček! za mě super!!!