Svůdné zúčtování

Svůdné zúčtování https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230886/mid_sweet-evil-svudne-zuctovani-BIj-230886.jpg 5 781 156

Svůdná trilogie série

< 3. díl

Pekelné zlo ovládá svět a jeho terčem se stala osmnáctiletá Anna Whitová, napůl anděl a napůl démon. Knížata démonů se obávají, že právě ona je tím nefilem čistého srdce z dávného proroctví, který je jediný může vyhnat ze zemského povrchu. A hodlají udělat všechno, co je v jejich silách, aby se jí zbavili. Anna ví, že teď je v sázce všechno. To, jak dopadne rozhodující bitva mezi dobrem a zlem, bude záviset hlavně na ní a jejích spojencích z řad nefilů, potomků padlých andělů. Doufá, že jí sílu dodá láska ke Kaidanovi, synovi Knížete smilstva. Tato láska pro ně ale zároveň představuje smrtelné nebezpečí. Nejen pro ni je ovšem Anna ochotná všechno riskovat. V poslední Svůdné knize, při posledním zúčtování, se nefilští přátelé naposledy spojí, aby bojovali za svobodu celého světa.... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Sweet Reckoning , 2014

Žožik
29.09.2017 5 z 5

Ani poslední díl nezklamal. Nechyběl zábavný příběh, kde se pořád něco dělo a člověk nemohl přestat číst. Určitě doporučuji si celou tuto trilogii přečíst.

Blueberry.hd
03.09.2017 5 z 5

můj sen jsi ty, můj jediný sen..
moc pěkné :)

Tenebien
14.08.2017 1 z 5

Co dodat? Jsem masochista a kvůli rovnováze sil jsem to přečetla celé. :-)
Ok, do knížky z pohledu hlavního hrdiny už jsem se nepouštěla, žaludeční problémy... :D (čteno v originále)

ardeas
31.07.2017 4 z 5

Zaujímavá trilógia, to sa musí nechať, no štýl akým je písaná nie je nič závratné. Každá kniha sa zo začiatku veľmi pomaly rozohrievala, čo mi troška vadilo, ale konce boli zaujímavé. Veľké finále bolo zbytočne prefabulované a na to, že sa jednalo boj dobra so zlom mi chýbali rezká akcia, ale i tak si to nájde čitateľov :)

Elíček
13.07.2017 5 z 5

Tahle knížka mě opravdu dostala. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Doporučuji přečíst

Qweris
12.07.2017 5 z 5

Celá série je naprosto dokonalá. Nemám co vytknout. Líbí se mi styl, kterým spisovatelka píše a hlavní postava je mi sympatická, což je u mě vyjímkou. Snad jako každý jsem se zamilovala do Kaidena a scény, v kterých se objevoval jsem hltala bez dechu, protože jedním dechem jsem přečetla celou sérii. Opravdu doporučuji.

Kyta
10.07.2017 4 z 5

Skvělé zakončení trilogie. "Svůdné zúčtování" je opravdu nejlepší díl série. Pořád se tu něco dělo - něco, co mě dokázalo držet při čtení až do konce. Bylo to to napětí, velké množství nečekaných zvratů, akce, romantika, i všechny emoce, které tento díl vyvolával. Autorka se také nebála trochu žhavějších scén. Narozdíl od předchozích dvou dílů měl tento spád od začátku do konce.

Už na začátku série mi bylo jasné, jak to celé dopadne, ale kvůli tomu jsem tuto trilogii nečetla. Čas jsem u ní trávila proto, že mě opravdu bavila a s radostí a očekáváním jsem sledovala vývoje jednotlivých postav. A o tom že se opravdu vyvíjely, není pochyb. Zejména ten neodolatelný Kaidan, kterého jsem Anně hlavně v tomto závěrečném díle tolik záviděla. Je úžasné, co s lidmi dokáže provést láska. Mrzela mě ta úmrtí na konci, ale bez nich by to bylo asi moc přeslazené. Každý dobrý příběh musí přinést své oběti. Autorka mě velmi překvapila tím závěrem; vůbec jsem si nedokázala představit, jak konečná bitva bude probíhat. Higgins to ale zvládla bravurně, nic zbytečně neprodlužovala. Líbilo se mi také, že hrdinům nastínila budoucnost.

Úžasná série s tématikou andělů a démonů, kteří tu byli vykresleni také z jiné perspektivy, než je běžné. Myslím, že přečíst tuto trilogii jednou stačí; není to jedna z těch sérií, ke kterým bych se toužila vrátit. Asi proto jí nedám tu pátou hvězdičku.

Terisek99
09.07.2017 5 z 5

Úžasný závěr série. Doporučuji.

*Pájuše*
24.06.2017 5 z 5

Nejlepší díl celé série. Z předchozích dílů si pamatuji jenom putování od jednoho místa k druhému a prakticky žádný děj. Tohle děj mělo a jaký - plný zvratů, napětí, emocí a konečně té vytoužené "tajné" lásky. Zajímavý konec zajímavé série. Mezi mé oblíbence se asi série nikdy nevyšvihne, ale ten poslední díl se mi navždy vryl do paměti jako jedno z nejlepších zakončení.
Přesto pořád nechápu jednu věc, jak je možné, že Knížat bylo 11 a každý měl nějaké to své dítě (nefa), ale na každém shromáždění těch nefů byly stovky. Kdo byly tedy jejich otcové/matky? Knížata... to asi nebyla. Takže jedna záhada pro mě zůstane asi navždy záhadou.

AKO
07.06.2017 5 z 5

Úžasné, úžasné, úžasné. Celá trilogie neměla chybu a poslední díl jsem proplakala. Nečekaný konec a velice dojemný. Stojí za to si to přečíst!!!!!!

Monika82
06.06.2017 5 z 5

Krásná knížka, celá serie byla super

betule3
03.06.2017 5 z 5

Nádherné zakončení trilogie. Dokonce bych řekla, že nejlepší díl, což se mi snad nikdy nestalo. Většinou bývá nejlepší první díl a pak se to jen zhoršuje. :D Bylo tu hodně akce, napětí a romatiky. Kdo jste knihu ještě nečetli, těšte se na Kaidana. :D Celá trilogie je naprostá bomba a všem dílům dávám 5*.

karolina1733
31.05.2017 2 z 5

Hlavní hrdinku jsem začala nesnášet po 20-ti stránkách první knížky. Nicméně jsem to nějak vydržela a dočetla až do konce. Mně to moc nesedlo, nápad dobrej, ale zbytek takovej pro mě nijakej.

Calla2002
29.05.2017 4 z 5

Celá série je super, líbilo se mi to je to můj šálek kávy jak se říká :-D myslím že nebylo nutný tam přidávat to že se i Kopano zajímal o Annu, mohli být třeba dobrý kamarádi ale že by chtěl něco víc mi tam přišlo zbytečný.Jinak je to jedna z mých nej sérií a líbilo se mi jak to dopadlo a jaký to mělo průběh.
VELICE DOPORUČUJI SI TO PŘEČÍST!

Napůlanděl
13.05.2017 5 z 5

Nádherné zakončení úplně úžasné trologie...Konec byl naprosto úžasný...Nemám co vytknout! Doporučuji!!!

Monika82
02.05.2017 5 z 5

Celá serie super . Strašně moc se mi to líbilo

Náměsíčná26
28.04.2017 5 z 5

Teď lituju toho, že jsem knihu dočetla hrozně rychle. Proč, sakra jen trilogie? Musim říct, že závěr knihy mě dostal. Takže knihu doporučuji. !!Stojí za to si přečíst všecky díly!!

Mark.
13.02.2017 5 z 5

Standardní romantický závěr dvou osob. Zlobivý kluk se beznadějně zamiluje a je ochoten v lásce vyměnit vlastní život. Ale jinak byla kniha skvělá. I když závěrečný plán k poražení knížat nebyl propracován. Prostě abraka dabra a ono to vyšlo.

Leome
23.01.2017 5 z 5

Tedy, marně jsem vymýšlela, proč knize nedat pět hvězdiček: a to jsem normálně přísná :). Ale nějak jsem nic nemohla vymyslet, protože kniha je poutavá, dynamicky psaná a zajímavá. Děj je rozhodně zajímavý a překlad se navíc taky povedl. Nevím, proč tam prostě těch pět hvězdiček nehodit; skvělé zakončení úžasné série.

sylva8672
22.11.2016 5 z 5

Jedním slovem nádhera!!!! Tato kniha a celá tato série se mi STRAŠNĚ MOC líbila!!!! Celý příběh je moc krásně zakončený a já jsem teď smutná,ze už je to konec