Svůdné zúčtování

Svůdné zúčtování https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230886/mid_sweet-evil-svudne-zuctovani-BIj-230886.jpg 5 782 156

Svůdná trilogie série

< 3. díl

Pekelné zlo ovládá svět a jeho terčem se stala osmnáctiletá Anna Whitová, napůl anděl a napůl démon. Knížata démonů se obávají, že právě ona je tím nefilem čistého srdce z dávného proroctví, který je jediný může vyhnat ze zemského povrchu. A hodlají udělat všechno, co je v jejich silách, aby se jí zbavili. Anna ví, že teď je v sázce všechno. To, jak dopadne rozhodující bitva mezi dobrem a zlem, bude záviset hlavně na ní a jejích spojencích z řad nefilů, potomků padlých andělů. Doufá, že jí sílu dodá láska ke Kaidanovi, synovi Knížete smilstva. Tato láska pro ně ale zároveň představuje smrtelné nebezpečí. Nejen pro ni je ovšem Anna ochotná všechno riskovat. V poslední Svůdné knize, při posledním zúčtování, se nefilští přátelé naposledy spojí, aby bojovali za svobodu celého světa.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Sweet Reckoning , 2014

JitulHa
25.08.2020 5 z 5

Velké finále, označení které si závěrečný díl téhle série bezpochyby zaslouží! Celá ta hra na myšku zdánlivě lapenou v pasti, následovaná velkolepým odhalením pravdy, zafungovala na výbornou. Jestliže jsem měla u předchozích částí pocit, že vynikaly, tak tady by se dalo říct, že autorka možná překonala sama sebe. Jelikož to, co nám naservírovala, rozhodně stálo za to! Takový má závěr být, nechat ve vás doznívat nejen onen samotný, ale příběh jako celek, ještě zakončený slůvkem skvělé, a přesně to se Svůdné trilogii povedlo!

PetraBery
31.07.2020 4 z 5

Po několika letech jsem se vrhla na dočtení této série. Po pár stránkách jsem plynule vklouzla do děje a užila si konečné zúčtování démonů a nefilů. Anna i Kaidan jsou jako ústřední dvojice skvělí, jen poslední bitva mi přišla na finále málo velkolepá. Ale celkově pěkná série.

vinebitch
28.05.2020 5 z 5

Velmi hezká, avšak ne moc známá, trilogie. Velmi doporučuji těm, kteří chtějí odpočinkovou četbu ale taky nějakou tu akci. A konec mě nezklamal! Často se mi stává, že některé knihy nemají takový konec, který bych si představovala, ale tady mě to jaksi vůbec neurazilo, naopak.

Lucie.H
15.05.2020 5 z 5

Knihu jsem měla přečtenou za den. Boj který byl ke konci jsem čekala o něco lepší ale i tak to bylo krásné zakončení série i slzička mi ukápla.

pavla.ba
10.05.2020 5 z 5

Celý kruh se uzavřel! Jedna z nejlepších young adult sérií, co jsem četla. Přijde mi, že není tak profláklá, ale o to víc je skvělá, Doporučuju!

petusska01
03.05.2020 5 z 5

Trilogia myslim ze pre mladsie rocniky, ale kludne oslovi kazdeho, ak sa trosku prizmuria oci :) Mna velmi bavila este pred rokmi a uz som sa k nej zoparkrat aj vratila. Postavy sa mi pacia a pribeh je neokukany, takze moze byt :)

Elis-
11.03.2020 5 z 5

Naprosto dokonale zakončení série

Safira7
25.01.2020 5 z 5

No co Vám budu povídat, ukapla mi na konci slza.... Tato trilogie byly moc fajn ????

Lenka_S
06.10.2019 4 z 5

Tak jo, všechno, co mě chybělo v předchozích dvou dílech, jsem našla v tomto. Tady nechybělo napětí, dějové zvraty ani emocionální otřesy. S velkým napětím jsem sledovala jak to vše dopadne a tento poslední díl jsem slupla za pár hodin.

rajcatko
18.09.2019 3 z 5

SPOILER!
Tak klady..romantická rovina byla v pohodě, příběh hezky utíkal a autorka má určitě nadání na takový žánr. První díl byl luxusní. S druhým to bylo trochu horší, ale to je u trilogie už standard. Nicméně třetí díl byl pro mě zklamání. Nedomyšlené jednání hlavní hrdinky, bloudit po městě a čekat na znamení, aniž by měla jakýkoliv plán, to mě nebavilo. Závěrečná bitva byla plná slovní přestřelky a nelogického jednání. Nějak se nemůžu přenést přes skutečnost, že Anna dostala Kord spravedlivých, ale nesměla ho na závěr použít. To už rovnou mohla dostat svíčku míru. A že stačilo jen přijít a pomodlit se, aby obávaní démoni bez sebemenšího odporu hopli zpátky do pekla, to už bylo moc. Nejsem krvelačná bestie, ale trocha závěrečné řežby by neškodilo.
A neodpustím si srovnání s Twilight, které bylo do očí bijící. Holky od sebe asi v kavárně opisovaly :)

Jeninas
23.08.2019 5 z 5

Závěrečný díl mě v jednu chvíli překvapil... No jo, vážně mě nenapadlo, jak by mohli být Anna a Kaidan spolu, proto zvyšuji hodnocení o hvězdu. Štvaly mě pasáže, kdy Anna bezcílně jezdila autem a zdlouhavé čekání na boj, ale zase jsem si konečně mohla užít Kaie a jeho hřích v celé jeho kráse, tak proč ne ;-)

Saryinka
06.06.2019 4 z 5

Poslední díl této trilogie byl stejně skvělý jako všechny ostatní.
Jsem ráda, že se tu celou knihu neřeší téma Anna a Kaidan a proč spolu být nemohou.
Autorka se postarala o to, aby si čtenář ukrojil od každé emoce kousek. Radost, smutek, vztek, nenávist...
Skvělá trilogie. Jednou se k ní zase vrátím.

Ryorka
03.05.2019 3 z 5

Marek, syn Knížete zlodějství a roztahuje se zrovna v Český republice.......sorry jako, ale tohle mě rozsekalo. No, netuším, co tím chtěl básník říct. :) A teď ke knihám. I když je z obsahu i stylu poznat, že je to čtivo určené puberťákům, tak se to četlo fajn. Pár nelogičností, ale ne až tak rušivých. A co je důležité, hlavní hrdinka je vcelku normálně jednající holka, pominu-li fakt jejího původu. Jen nevím, co ti Amíci mají furt na tom zvracení. Jen mě trochu mrzí, že tak od půlky posledního dílu už to byla čistá pohádka

domina
01.05.2019 5 z 5

Možný Spoiler!!!
I poslední díl série se mi velmi líbil, konec jsem obrečela. Bylo mi moc líto Marny a Patti, škoda, že jim nešlo pomoci.

Ulrika
26.04.2019 5 z 5

Třetí díl byl zdaleka nejlepší a na konci jsem brecela jako želva! Konec byl neskutečně dojemný.

ZNellyZ
20.01.2019 5 z 5

Poslední kniha z trilogie a nemám slov. K posledním dvou jsem se vyjádřila narychlo, tak se aspoň tady rozepíšu. Celou tuhle triologii jsem přečetla během šesti dnů a nemohla se od ní odpoutat. Kaiden je prostě srdcová záležitost a i Ann byla sympatická, což se málokdy povede u dívky, která je prezentována jako šedá myš. Autorka měla vše dopodrobna promyšlené a ani jedna kapitola nebyla bez děje. Pro mě naprostý knižní drahokam!

denniys
27.12.2018 4 z 5

závěr série je za mnou a jsem spokojená..vše jelo ve vyjetých kolejích a směřovalo k danému cíli..lehce předvídatelné a v tomto díle byla i největší dávka romantiky, ale budiž..rozhodně za přečtení to celkem stojí :)

AniDi
25.12.2018 5 z 5

Právě jsem dočetla a jsem plná dojmů, konec byl úžasný, tak jak to mám ráda. Série se mi moc líbila a doporučuji ji ke čtení jako krásnou oddychovku, přesto tuším, že za týden už nebudu vědět, že jsem knihy četla. Nezanechali ve mě tolik pocitů jako třeba Dvory. Klidně ale přečtu třeba za rok znovu. Neváhejte.

Brunnetka
06.12.2018 5 z 5

Super, super, super :) Na konci jsem brečela a smála se zároveň, děj má spád, nemohla jsem se od knížky a celý trilogie odtrhnout.... Můžu jenom doporučit ;)

dzenevi
10.11.2018

Nádhera, zakončení celé série bylo kouzelné. Nechybělo napětí. Když hledáte knihu, při které nechcete moc přemýšlet a chcete se jen tak nechat unášet a představovat si...coby kdyby...... Doporučuji.