Svůdné nebezpečí

Svůdné nebezpečí https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192418/bmid_sweet-evil-svudne-nebezpeci-gx0-192418.jpg 4 881 125

Svůdná trilogie série

Sedmnáctiletá Anna Whittová už překonala prvotní šok ze zjištění, že není obyčejnou smrtelnicí. Patří mezi potomky padlých andělů, nefily, a její osud předurčuje dávná věštba – právě ona má navždy zlomit moc démonů nad světem lidí. Otec Belial naštěstí stojí při ní, ale naoko musejí oba předstírat, že dál svádějí nevinné duše do temnot závislostí. Na otcovo přání začíná Anna s kamarádem Kopanem cestovat po světě, aby dali dohromady stejně smýšlející nefily. Jejich cesty jsou riskantní, ale na Annu číhá ještě další nebezpečí. Nedokáže zapomenout na Kaidana a její poslání ji nakonec nevyhnutelně zavede i za ním. Dokážou oba odsunout stranou touhu a soustředit se na boj proti zlu? A je jejich láska vítězstvím hlubokého citu nad démonickou přirozeností, nebo jen dalším úskalím, které jim do cesty postavil osud?... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Sweet Peril , 2013

Amitiel76
31.10.2019 3 z 5

Tak prvních dvě stě stránek naprostá nuda. Žádná akce, žádná romantika, jen plno vycpávkových dialogů, které mě uspávaly. Do čtení jsem se musela vyloženě nutit, a bojovat sama se sebou, abych knihu neodložila a nesáhla po něčem zajímavějším.
Pak se naštěstí děj pohnul z místa, a konečně si příběh získal mou pozornost. Ale je mi líto, nějak už to nezachránil. Stejný problém jsem měla už u první části. Také do půlky nuda, a docela jsem trpěla než se to rozběhlo. No, nicméně jsem byla zvědavá, jak bude příběh pokračovat, a čekala jsem, že druhý díl série bude určitě lepší. Bohužel. Shánět třetí část, mě jaksi přešla chuť. V případě této knihy opravdu nechápu to vysoké hodnocení. Jsou rozhodně lepší díla. A zvlášť ta o andělích....

Lenka_S
05.10.2019 4 z 5

I v tomto díle jsem stále čekala na nějaký ten dějový zvrat s velkým Z, ale nic takového se tam nestalo. Přesto jsem zjistila, že i když děj plyne více méně bez velkých zvratů nemůžu přestat číst. Takže hurá na třetí dil.

katerina2660
26.08.2019 2 z 5

Neurazí, nenadchne... četla jsem už hodně knížek s tímto tématem, a toto byl takový průměr... jako letní čtení od kterého nic nečekáte.. do trojky už nejdu, vůbec mně nezajímá jak to dopadne... :-(

Jeninas
15.08.2019 4 z 5

Kniha se čte stejně dobře jako předchozí díl. Nepochopila jsem, proč zahrnuje tak dlouhý časový úsek - dost jsem litovala Kaie, který dva roky žil jen napůl a vlastně moc netušil, co se děje. Ale těším se na to, jak si teď povede. A jinak... já vám nevím. Nejsou některé postavy až protivně dokonalé?!

domina
30.04.2019 5 z 5

Druhý díl série se mi také velmi líbil, možná víc než ten první. I ten fakt, že kdo se zdá zlý ba možná i nejhorší, může být ve skutečnosti dobrý (Azazel). A moc mě mrzelo jak dopadl Flynn.

Ulrika
21.04.2019 5 z 5

Ani druhý díl mě nezklamal naopak trošku překvapil pasáží na ostrově. Už sahám po závěrečném dílu:)

elik-play5518
22.02.2019 4 z 5

Autorka píše vážně skvěle. Sice je to docela vycpavkovy díl, ale to jeďte neznamena, že nebyl čtivy jako ten první

ZNellyZ
18.01.2019 5 z 5

Dvojka nezklamala a byla stejně dobrá jako jednička. Plno překvapivých zvratů a odhalení a nemůžu se dočkat, až přečtu finální díl.

denniys
27.12.2018 4 z 5

První díl byl možná o špetku lepší, ale rozhodně jedna z povedenějších YA sérií..příjemná letní oddechovka

Brunnetka
06.12.2018 5 z 5

Skvělá stejně jako první díl. Jak bývá druhý někdy krizový, tak tady se to nestalo.... Rovnou jsem pokračovala trojkou :)

dzenevi
10.11.2018

Druhý díl, je mnohem mnohem víc napínavější. Všechno jde rychleji a já se od knihy nemohla odtrhnout. Jsem už tedy dost stará,ale cítila jsem se jako 16letá slečna. A nebyl to vůbec špatný pocit!

Mathiel
24.07.2018 3 z 5

Za mě nejslabší díl trilogie.

sd1992
22.07.2018 5 z 5

Tento díl mě bavil asi více než ten první.. :-) Což mě mile překvapilo, protože zatím mám dojem, že většina druhých dílů v trilogiích bývá vycpávkových.. :-D Ale tahle série je skvělá sama o sobě.. :-) v téhle knížce jsem si hodně zamilovala Blakea a Ginger, tak doufám, že ve třetím díle budou v plné parádě v akci.. :-D

an91
13.07.2018 5 z 5

Stejně jako první díl, jsem tento zhltla skoro okamžitě. Knížka se mi velice líbila. Autorka udržuje pořád tempo, takže nikde nejsou nudné pasáže. Možná to tak připadá jenom mě, protože se mi to hrozně dobře čte, ale nedokážu si vybavit okamžik, že bych knížku odložila, protože se mě to nechtělo číst :-) Takže za mě super a posouvám se k poslednímu dílu v trilogii.

leuska
01.07.2018 5 z 5

Já tuhle sérii naprosto miluju! Bylo mi neskutečně líto Kopa, ale chápu Kaidan je prostě Kaidan... Příští týden si jdu okamžitě pro poslední díl!

brzda.
21.04.2018 5 z 5

Nejlepší kniha na světě...

verca65
02.04.2018 4 z 5

Něco jak Nástroje smrti trochu .... jinak.

MiraiYume
01.04.2018 4 z 5

Autorka to se slovy prostě umí. Tečka. Vážně, četlo se to samo, přesto ubírám jednu hvězdičku za Annu a její občasnou přílišnou naivitu a blbost. Fakt mě místy štvala. Co se týče děje, posunul se o kousek vpřed, konečně se začalo něco dít a jsem vážně zvědavá na vyvrcholení celé série. Našlápnuto to má dobře. Docela zajímavý byl i popis vztahu mezi Kaiem a Annou, ale bez těch muchlovacích a vzdychajících vycpávek by to bylo asi lepší. Takhle se zbytečně utíkalo od hlavní zápletky. Ačkoliv zpětně chápu, co tím autorka chtěla říct. No v každém případě jsem zvědavá na pokračování.

Abnička
26.03.2018 5 z 5

Tak tahle knížka mění všechno.
Tohle je jeden z ideálů o dokonalé knize.
Doufám, že pokračování bude stále stejně napínavé!

LucyBooks
13.01.2018 5 z 5

Skvělé pokračování! Ještě napínavější. Přečteno za jeden den.