Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou

Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294690/bmid_svudkyne-s-modrym-nebem-nad-hlavou-UDs-294690.jpg 3 42 15

Humorný román o hledání životních lásek, o přírodních nástrahách a mužských (ne)dokonalostech. Simona nedávno opustila přítele, protože dál nehodlala trávit čas v nebezpečně vyzdobené ložnici. Jelena se už několik let věnuje raději své úspěšné cukrárně a vyrábění dortů než zkoumání opačného pohlaví. Poslední zkušenost ji totiž málem stála život, když se miláčkovi snažila splnit náročné tužby. Zanedlouho se Simona znovu zamiluje. Její láska vyprovokuje Jelenu k činům – také se chce zamilovat. A ne jen tak do někoho! Hodlá však svého budoucího muže pořádně prozkoumat dřív, než jí přichystá nějaké nemilé odhalení. Kvůli tomu je ochotna prolézat hluboké lesy, křoviska, šlapat desítky kilometrů po svých, přespávat pod převisy a vybírat ideála mezi nefalšovanými vyznavači ohňů. A Simona nesmí u ničeho chybět!... celý text

Leny66
08.08.2022 2 z 5

Letní oddechové čtení.

Makaja
24.07.2020 3 z 5

I přes tu příšernou obálku a podivný název jsem se jako vandračka těšila, knížek o vandrech není zrovna moc. Jenže mě to zklamalo, vlastně nevím, jestli to mělo být humorné nebo jaké, bylo to prostě nijaké. Co mě nepřišlo reálné (z vlastní zkušenosti), že stačilo zavolat staré partě a všichni začli znovu pravidelně jezdit. A především, kniha je o dospělých třicetiletých ženách... přesto se chovají jako puberťačky, stejně tak i otcové od rodin. Přijde mi, že zřejmě autorka jen přenesla zážitky z vandrů svého mládí, ale věku hrdinek to vůbec nepřizpůsobila.

Anniinna
08.07.2020 5 z 5

Super oddechovka. Příběh psaný jak pro Bakaláře ????????

Jirikk
23.04.2020 3 z 5

Knihu jsem si přečetl jen proto, že se odehrává na vandrech a je určena asi víc pro ženský
Středně vtipná kniha o tom jak je těžký najít chlapa a to i mezi čundráky.. Autorka knihy na vandry skutečně v mládí vyrážela. Ačkoliv je kniha dobře řemeslně napsaná, mohla by být víc vtipnější. Je to letní oddychovka, víc od toho nečekejte..
Škoda že má kniha tak pošahaný název a obálku

Dalia
05.04.2020 1 z 5

Nenáročná oddechová četba, ve které jsem však marně hledala avizovaný humor a přiznávám, že do jejího dočtení jsem se musela nutit.

veronika9143
01.11.2017 4 z 5

Oddechová kniha na jeden večer, proč ne, občas si potřebujeme odfrknout. Rychlé čtení s lehkým humorem.

anetaV
03.03.2017 1 z 5

Humorný román by měl obsahovat nějaký humor. Tak kde je?

Dixinka
12.11.2016 1 z 5

Snaha napodobit Halinu Pawlovskou trochu nevyšel. Rozmýšlela jsem se mezi hodnocením odpad a jednou hvězdičkou. Nakonec.....romantický příběh s dobrým koncem, tak alespoň za bodík.

Šárka5875
03.10.2016 3 z 5

Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou je lehoučkým čtením pro každého, kdo chce vyloženě oddechovku. Já jsem od knížky možná přece jen čekala trošku více po té vztahové stránce. A trošku mě mrzelo, že se v podstatě celý příběh odehrává na vandru. Přesněji na vandrech. Nehledejte tedy žádný podrobnější rozbor vztahů, ale pohodový, místy vtipný příběh, který je vyprávěn v ich-formě. Kniha nemá ani 200 stran, přečtete ji za chvilku.

Marselle
23.09.2016 3 z 5

Tato kniha je plná zážitků Simony a její kamarádky Jeleny.
Obě dvě touží být milovány, ale každá to na muže zkouší jiným způsobem.
Jde o příjemnou, oddechovou četbu, při které se i zasmějete. Při čtení knihy jsem měla jen jeden malý problém, a to ten, že jsem si nedokázala žádnou z postav oblíbit a vyloženě ji v jejím konání fandit, ale to je jen můj názor, ostatní čtenáři to takto vidět nemusí.

bagel
12.09.2016 2 z 5

Slabé dvě hvězdičky. Asi jsem knihu nepotkala ve správné době a nepřipadala mně vůbec humorná.

Danago
05.08.2016 2 z 5

Taková letní oddechovka , dobře se čte, dobře napsaná.

popeluška
02.08.2016 5 z 5

Kniha hodně dobře napsaná......krásně jsem se u ní nasmála, příjemná oddychovka na léto :-)

veronika0382
12.07.2016 4 z 5

Příjemná oddychovka na letní dny. Čte se rychle, svižně a hlavně se nasmějete :-) Více v mojí recenzi zde.

Jana09
08.07.2016 5 z 5

Knížku jsem slupla, jak malinu a moc mě mrzelo, že není delší. Klidně by mohlo být pokračování. Příjemný, humorný příběh, který mě nostalgicky vrátil do mého období "trampování a Svojšic" a který určitě doporučuji dál. Ještě jednou děkuji paní spisovatelce za pár příjemně strávených hodin :-)

humor

Petra Nachtmanová
česká, 1972
2014  67%Azurové nevěry
2015  72%Hodinová manželka Eva
2011  73%První noc bez lásky
2016  66%Vdaná potvora
2016  63%Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou

Kniha Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou je v