Svůdcova přísaha

Svůdcova přísaha https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199972/svudcova-prisaha-199972.jpg 4 234 30

Cynsterovská sága série

Vane Cynster přísahal, že se nikdy neožení a že se nikdy nenechá od žádné ženy zkrotit. Pak potkal neodolatelnou Patience Debbingtonovou a rychle změnil názor. Námluvy však zdaleka neprobíhají hladce – ano, dívce se točí hlava z jeho polibků, jeho doteky jí berou dech, ale ona naopak přísahala, že si nikdy od nikoho nenechá zlomit srdce. A zapřisáhlý starý mládenec má přece pověst nenapravitelného sukničkáře...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Rake´s Vow , 1998

Ewe291
13.10.2023 3 z 5

Bolo by to aj za menej ale zachranil to Vane a Cynterovi a Minnie .... inak Patience by som sem tam (vlastne aj castejsie) poriadne preplasla aby sa spamätala. Pride mi to ze hrdinky su ako cez kopirak a chuda chlapi sa mozu pretrhnut, a mne ako zene sa to prosto moc nepaci. Aj tak mi tu nieco chybalo ale inak knihe nemam co vytknut a viem ze ju necitam posledny krat

pegasek
22.09.2023 3 z 5

Tato kniha byla fajn,ale něco tomu chybělo.prislo mi to takové ,, nemastné,neslané,,

Miniemall
29.08.2023 4 z 5

První díl se mi líbil o něco více.

Ála1968
05.08.2023 4 z 5

První díl a jsem okouzlená.A to nejen Cynstery,ale i příběhem.I když mi Honoria moc nesedla, přišla mi hodně namyšlená a nesympatická, příběh byl skvělý.I jeho rozuzlení a vlastně celá zápletka byly super.Tak a teď se těším na Vana.

Miliamka
21.02.2022 3 z 5

Nějak nevím, jak popsat pocity při a po přečtení. Tohle byla hodně zmatená knížka - příliš mnoho postav, přeskakování v ději, kriminalní zápletka nijaká, postavy měnily svoje povahy podle situace. Asi jsem měla od této knížky jiná očekávání, navíc jak Patience, tak Vane mi připadali až moc umínění a vlastně ani přiliš sympatičtí.. Od série odcházím, možná se za pár let k ní vrátím.

Eliot30
11.02.2022 5 z 5

Stejně jako první díl skvělé ! Cynsterové jsou prostě okouzlující.

lusitta05
30.12.2021 4 z 5

Bolo to príjemné a romantické. To som potrebovala.

miruska1
16.09.2021 5 z 5

Čtivé a zajímavé, o poznání lepší než první díl....

cukrovka
25.05.2021 4 z 5

Další příjemná romantická oddechovka. Detektivní linka je zde opravdu jen okrajová. Hlavní je zde romantika s erotikou.

uminaa
23.10.2020 3 z 5

Jednoznačne ide o úsmevnejší príbeh než predchádzajúci. Trošku mi bolo ľúto, že autorka miestami akoby pozabudla na záhadu, ktorú pre čitateľa pripravila. Pasáž zaoberajúca sa rozlúsknutím tejto záhady bola síce vtipná, ale z môjho pohľadu nedostatočne spracovaná. Tiež by mi nevadilo keby autorka ubrala na milostných scénach a naopak sa viac venovala členom patriacim k Minnienej rodinke úžasných. A samozrejme, že ma potešilo opätovné stretnutie s klanom Cynsterovcov, aj keď bolo iba minimálne.
Aj napriek týmto nedostatkom som s knihou spokojná.
Už teraz sa teším na ďalšie rendez-vous :)

vcielka
25.08.2020 3 z 5

(SPOILER) Prilis vela postav, ktore tvorili nemastnu neslanu kulisu plus podobnost mien Edgar a Edwin, co je matuce a aj prekladatel ich parkrat zamenil. Clovek ale aspon nie celkom od zaciatku vedel kto je ten zly a preco, skor to len predpokladal. Opat sa opakuje scenar: zbada zenu, hned vie, ze si ju chce zobrat, ona odmieta. Vane sa v dalsich castiach meni na Rytíře. Akoze preco? Konzistencia mien by mohla zostat zachovana. Preco sa prekladatel nepozrel ako to prelozili jeho predvhodcovia? Nejde predsa o nejake podstatne meno, ale Prezyvku, co sa da prelozit rozne i zachovat a v takych pripadoch sa kontroluje ako to je, ked sa uz preklada tretia kniha serie. Opat sa opakuje to co v prvej knihe. Hrdina si mysli jedno a robi druhe, protireci si...

viki77
11.05.2020 4 z 5

hezký román ale něco mi tam chybělo

luci2
04.05.2020 3 z 5

Opět příběh nebyl špatný, ale něco mi tam chybělo. Mám pocit, ze se to zbytečně tahlo, i když se tam našli chvilky, které jsem si užívala. Zatím této autorce nějak nemohu přijít na chuť, ale stále se nevzdávám a budu v serii pokračovat.

helena9598
10.04.2020 5 z 5

Prostě další krásně napsaná knížka o rodu Cynsterů. Autorka píše skvěle a opravdu mě baví. Doporučuji.

9039
04.03.2020 5 z 5

krasne

narisa
10.09.2019 4 z 5

Moc hezké, ale některé části trochu moc rozvláčné, ale jinak krásný romantický příběh :)

Medasek
08.08.2019 5 z 5

Kniha pro mě byla hodně zajímavá. Pravda o lásce byla první kniha z této série, která se mi dostala do ruky. Vystupovali v ní i některé postavy z této knihy. Bylo zajímavé zjistit, jak se jejich charakter odvíjel, když byly mnohem mladší.

Kory98
07.06.2019 5 z 5

Po hezké romanci sahám vždycky, když potřebuji zklidnit "nervy" po přečtení jiných a vážnějších témat. Hodně často jsem zklamaná a poslední dobou je těžké se trefit i v rámci romancí. Ovšem toto byla opět trefa do černého, tedy pro mě. Když i taková kniha má co nabídnout, je to bonus navíc. Určitě budu shánět další autorčiny knihy - četla jsem zatím jen dvě a ani jedna mě nezklamala.

Janicga88
08.11.2018 5 z 5

další nádherné psaní o rodu Cynsterech:))

rampapa
22.08.2018 5 z 5