Svržený anděl

Svržený anděl https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46883/svrzeny-andel-46883.jpg 3 10 2

V románu, ve kterém se prolíná sen se skutečností, hledá autor odpověď na otázky lidského bytí. Hlavními postavami jsou tři dvojice, spojené nezrušitelným a neodvolatelným vztahem, vzájemnou rozporuplnou láskou. V románu se prolíná sen se skutečností a fikce s autentickými dokumenty. Autor ústy vypravěče hledá odpověď na otázky lidské existence. ... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Odeon

Nedstörtad ängel , 1985

toulava
toulava
24.11.2017 2 z 5

Jedna z knih u které se nemohu rozhodnout jestli je hodně špatná nebo vlastně dobrá. Po přečtení prvních 10ti stran se příběh rozjíždí. Ale rozjíždí se možná až nakonec příliš rychle a je nedotažený. Je to asi tím, že popisuje 3 unikátní milostné vztahy a jediným pojítkem mezi nimi je vypravěč. Vypravěč k tomu ale přidává své sny, myšlenky a city, vzniká tak chaos. Autor si se čtenářem nepokrytě hraje na to, kdo zešílí dřív.

MOu598
MOu598
26.05.2017 odpad!

Četla jsem v březnu 2008. Podle mých poznámek:
Ať si kdo chce co chce říká (a doslov je skoro delší než "román" sám), je to slátanina. Na příběhu zrůdy (muž s dvěma hlavami), nebo několika zrůd, má snad rozkrýt, co je láska? Ani náhodou.
Je to blbost.

Kniha Svržený anděl je v