Svoboda jménem zlato

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Profesor podnikové ekonomiky Dr. Hans J. Bocker - přední švýcarský ekonom, poradce, finanční a ekonomický žurnalista, se v ní věnuje aktuálnímu tématu dnešní doby - nemocnému peněžnímu hospodářství a způsobům, jak jej uzdravit. Globální krize, která má již viditelné důsledky, rozhodně nekončí, a v této knize se dočtete proč. Nicméně tato kniha není o strachu, ale o naději. Dnešní, ve své podstatě již virtuální, a proto falešné peníze, které fungují především jako mocenský nástroj nepatrné menšiny, jsou předurčeny k zániku. Plíživé a nepřetržité vyvlastňování, k němuž znehodnocováním peněz ve prospěch dlužníků, dochází, nás postihuje bez rozdílu všechny. Co by znamenal návrat ke zlatému standardu?Jakou roli hraje v historickém kontextu zlato? Jakým způsobem a proč investovat do tohoto slunečního kovu? Tato kniha má za úkol informovat, trvale motivovat k svobodnému myšlení. Je to kniha plná impulsů, provokující a čtivá. Lze v ní najít naději pro nás pro všechny!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108489/svoboda-jmenem-zlato-vrT-108489.jpg 3.111
Žánr
Literatura naučná, Ekonomie a obchod
Vydáno, Austria Gold CZ
Orig. název

Freiheit durch Gold, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Svoboda jménem zlato

Přidat komentář
Metroušek
13.10.2017

Je to tak a není to tak. Ti hochštapleři nahoře to vždycky dokáží nějak ošvindlovat a vysvětlit. A vyhrát na úkor spořivých občanů.

VladimirTetur
30.08.2017

Jednu hvězdu za snahu ve správné oblasti, ale nic nového pod sluncem. Příliš povrchní. Velkou část knihy tvoří předmluvy vydavatele a autora, zbytek je spíš takový odrážkově psaný sešitek poznámek bez pořádných zdrojů. Pokud máte v nadcházející revoluci peněz nějak obstát, tak zoufale potřebujete jiné a lepší zdroje informací, než tohle.


Teron
23.11.2015

Velmi srozumitelná a elegantně podaná základní zpráva o tom, jakou úlohu ve společnosti zlato má a mělo a také proč do něj s opakovaným úspěchem investují ty největší investorské mozky.