Rošťáci v akci

Rošťáci v akci https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234022/bmid_svindlova-ulicnicka-akademie-rostac-234022.jpg 4 17 4

…aneb když uličníci zachraňují svět. Žáky proslulé Švindlovy uličnické akademie v čele s Tomášem Fukem a Alicí čeká další lekce rošťáren. A to od odbornice s velkým O – samotné Peggy Paprikové. Ta dokáže unést rukojmí s takovou elegancí, že si daný nebožák ani nevšimne, že už zase sedí doma u večeře. Převleky ovládá natolik dokonale, že ji ani její vlastní dvojče nepozná (kdyby ho tedy měla). S ní nuda rozhodně nebude… Neskutečně vtipné čtení vyvolávající z hrobu odkaz krále zbojníků Robina Hooda, který také bohatým lumpům bral a chudým v nouzi dával...... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Classes In Kidnapping , 2009

Nifredil
25.12.2021 2 z 5

No… nejsem si jistá, jestli to bude laskavé čtenáře, kterým je to určeno, bavit. Je to roztříštěné, děj neúplný, zmatený. Podle velikosti písma je to tak pro děti cca ve druhé třídě, příběhem a složitostí slov o cca 2 roky později, ale tím, jak je to podivně napsané, tak tedy nevím. Ty neustálé vtipné vložky dost odvádí pozornost, tříští to děj, začátek knihy má k nějakému logickému a souvislému vyprávění díky tomu dost daleko. Od autora děsivých dějin jsem tak nějak čekala více, ale pravda taky je, že už pár desítek let nejsem cílovým čtenářem téhle knihy. Zkrátka - z pohledu dospělého jsou lepší knihy pro děti a tuhle bych jim rozhodně nedoporučila.

inachisio
28.08.2020 4 z 5

Hezká knížka, jak má být. Pro děti dokonalá.

hogo
13.12.2018 5 z 5

kniha super

Adamino
20.02.2017 5 z 5

V knihovně jsem ji našel po dlouhém hledání...no představuji vám asi nejlepší knihu co se dá najít...vtipná, dobrodružná a dobrá :D