Vládce duchů

Vládce duchů https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175261/vladce-duchu-175261.jpg 4 41 7

Světlo, které zabíjí série

< 3. díl

Existují. Ian Boroughs to ví. Vidí je. Slyší je. Cítí je. Objeví se z ničeho nic. Čeho se dotknou, shoří. DUCHOVÉ. Ian zůstával věrný své misi: Postaví se zabíjejícím světlům, branám, jež spalují vše, čeho se dotknou, a které chtějí zničit náš svět. Z New Yorku zamíří s Bpmem do Buenos Aires v naději, že zde získá důležité informace. Po setkání s Japonkou Čijo věří, že našli spolubojovnici. Náhle ho přepadají pochybnosti. Má on i jeho přátelé stále ještě stejný cíl?... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Ghostmaster , 2011

Ailee
Ailee
23.10.2018 4 z 5

V tomto díle bylo pouze pár pasáží na začátku, které mě nebavily a já je přeskočila. Jednotlivé linie se pospojovaly, všechno do sebe hezky zapadlo. Jednotlivé postavy se vyostřily, jejich povahy, přání a to, co je hnalo kupředu... Nakonec jsem si knihu užila. Svým způsobem, byla uvěřitelná. Všechno v ní bylo uvěřitelné, od chování jednotlivých postav až po rozuzlení.

Radzha
Radzha
22.12.2015 4 z 5

Chtěl jsem si něco přečíst jen tak pro oddech. Kupodivu mě celá série zaujala natolik, že jsem ji přečetl skoro jedním dechem.
Velice poutavě napsáno a barvitě vylíčeno. Posledních několik desítek stránek se četlo skvěle a nakonec nechyběl nečekaný závěr. Doporučuju pro mladší čtenáře, co si chtěli u psaní jen tak oddechnout.

Lolaniky
Lolaniky
29.09.2015

spíš pro kluky

zylla
zylla
15.07.2015 4 z 5

Celá trilogie je výborným oddychovým čtením. Musím tu zopakovat předchozí názor, kniha se doopravdy čte sama, jste na první stránce a najednou narazíte na slovníček pojmů:-)

stolbice
stolbice
11.12.2014 4 z 5

Super závěr povedené série. Bála jsem se, že se autor do všeho moc zamotá, ale povedlo se mu udržet vše v rovnováze. Opět nechybí akce, napětí a překvapivé zvraty. Kniha se čte v podstatě sama :-)

caldap
caldap
29.03.2014 4 z 5

pěkná kniha, dobře se četla

jh666
jh666
30.12.2013 5 z 5

První dva díly byly velmi povedené, ale závěr trilogie je opravdu senzační. Autor vás nechává až do konce v napětí. Změny stran a všechno, prostě bomba. :-)

duchové a přízraky

Derek Meister