Svět techniky

Svět techniky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251084/bmid_svet-techniky-B0i-251084.jpg 4 4 2

Tato velká barevná kniha vás seznámí se světem techniky. Podíváme se na stroje, které se pohybují po zemi, po kolejích, na vodě, pod vodou nebo ve vzduchu. Čeká na vás spousta obrázků hasičské techniky, pracovních strojů, lodí, letadel a vlaků. Poutavé fotografie jsou doprovázeny stručnými popisy a zajímavostmi.

Litocha
29.09.2019 3 z 5

Fotografie strojů jsou názorné a přehledně dělené do skupin, ale u knížky mi není jasné, komu je vlastně určena. Pro větší děti je tam málo textu (a taky je to leporelo), pro malé se zdá být v textu až moc cizích slov a odborných výrazů.
"Secím strojem se sejí semena plodin do řádků. Moderní secí stroje umí zároveň s osivem aplikovat také hnojiva."

SalomeH
28.11.2018 5 z 5

Náš dvouleťák ji měl půjčenou z knihovny a naprosto ji miloval, denně se musela číst aspoň třikrát :) Takže jsme ji nakonec koupili.
Obrázky jsou realistické, fotkovité a přehledné, ale popisy jsou teda docela složité co se týče slovní zásoby (třeba takové hutnění materiálu...). Nicméně už to dvouleté dítě se ta slova naučilo používat, takže za mě rozhodně dobré.